Ivan Cordoba: Kluž podceněna nebude

21/12/12 - Týmový manažer a ještě loni hráč Interu Ivan Cordoba reagoval na los Evropské ligy v Nyonu. Jeho tým se utká v 1.kole vyřazovací fáze s Kluží. "Střetneme se s týmem, který přišel z těžké skupiny Ligy mistrů a který skončil třetí s 10 body, stejně bodů mělo i Galatasaray, které postoupilo kvůli vzájemným zápasům. Manchester United vyhrálo skupinu a Braga, která vyřadila v play off Udinese, skončila čtvrtá. Bude to pěkný zápas a Kluž podceněna nebude."

"Jaký tým jsem si přál? Na Liverpool nemám dobré vzpomínky, tak jsem doufal, že proti nim hrát nebudeme. Líbila se mi Chelsea, byl by to vzrušující souboj. V každém případě Inter musí být připraven na každého soupeře."

"Případný osmifinálový soupeř? Nevím, zda preferovat Tottenham nebo Lyon. Uvidíme, jak jejich zápasy dopadnou. Možná by byl Tottenham víc nebezpečnější, ale to není rozhodující," řekl Kolumbijec, který přišel k nerazzurri v roce 1999.

K losu se vyjádřil i Luis Figo. "Člověk nikdy neví. Nemůžete říct, zda to byl dobrý los, dokud neodehrajete zápasy. Kluž vyhrála v Rumunsku titul, byla blízko postupu dál v Lize mistrů, budeme muset proti nim ukázat to nejlepší."

Bývalý portugalský reprezentant pokračoval: "Je to kvalitativně podobný tým jako Rubin Kazaň. Budeme proti nim hrát v plné síle. Záleží ale také na tom, v jaké situaci budeme v únoru."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

328x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy