Skvělý Denzel Dumfries proti Boloni

19/09/21 - Denzel Dumfries po skvělém výkonu proti Boloni potvrdil, že mu Simone Inzaghi řekl, aby útočil co nejvíce. Interisti hodili za hlavu zklamání z remízy 2:2 se Sampdorií a domácí porážky 0:1 od Realu Madrid. Na San Siru rozdrtili Rossoblu 6:1! Bylo to jejich 18. domácí vítězství v Serii A v řadě, což se předtím podařilo jen čtyřem klubům.

Mužem zápasu byl bezpochyby Dumfries, který si při svém prvním startu v základu připsal dvě asistence a na pravé straně byl soupeři neustálým trnem v oku. "Jsem velmi šťastný, byl to dobrý zápas, po porážce s Realem Madrid jsme se potřebovali odrazit ode dna. Jako tým jsme odvedli opravdu dobrou práci, byl to dobrý zápas," řekl Nizozemec pro DAZN. "Potřebuji jít do útoku, aby bylo hřiště co nejširší. Se spoluhráči se cítím dobře, vřele mě vítají, hodně mi pomáhají a jsem rád, že tu mohu být."

Dumfries byl přiveden jako náhrada za Achrafa Hakimiho a nemálo fanoušků Interu se po dnešním výkonu musí cítit spokojeno, protože se zdá, že se náhrada povedla. "Loni tu odvedl velmi dobrou práci!", řekl o svém předchůdci Denzel. "Jsem hrdý na to, že jsem tady, je to nádherný klub, skvělí fanoušci a já jsem moc šťastný."

V prvním pozápasovém rozhovoru byl Dumfries dotázán, jestli už umí italsky, rozesmál se a odpověděl: "Un poquito," což bylo španělsky. "Teď jsem se naučil spoustu italských slov, je to čím dál lepší. Tamtu chybu už nikdy neudělám!" řekl nyní.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: www.football-italia.net

174x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy