Yann Sommer: Inter je špičkový klub

15/09/23 - Yann Sommer pro FCInterNews: "S Onanou a Handanovičem jsem nikdy nemluvil, protože se neznáme. Jen jsme proti sobě několikrát hráli. Ti dva mají různé schopnosti a každý má svůj vlastní styl."

„Na San Siru je jiná atmosféra, ale moc se mi líbí. Je to tu hlasité, vzrušující a zábavné. Lidé mi neustále říkali, jak je San Siro jedinečné."

„Derby je speciální zápas, ale je to jen jedna výzva z celé sezony, která přišla příliš brzy. Ve hře o Scudetto jsou další soupeři, ale já jsem v Itálii stále nováček. Nemohu dělat nějaké velké předpovědi."

"Každý už viděl Marcuse Thurama hrát. Má světový potenciál a já doufám, že ho naplní. Má skvělou fyzickou konstrukci kombinovanou s technikou a inteligencí. Je dobrý v situacích jeden na jednoho, umí hrát i s Lautarem nebo udržet míč v šestnáctce. Pro soupeře je nebezpečný. Důležitá je také jeho mentalita, kterou na něj jeho otec přenesl. Je to dobrý kluk i mimo hřiště, vždy usměvavý a pozitivní."

"Benji Pavard se perfektně hodí do obrany. Není to jen obránce, který čte situaci a stráží svého protihráče, ale je dobrý i s míčem. O jeho pozici rozhodne trenér. V Mnichově byl spíše krajním obráncem a teď možná bude hrát stopera v jiné formaci. Ale vždy je dobré mít hráče schopné hrát tolik postů."

"Že jsme se já a Pavard snažili připojit k Interu? Řekl bych, že je to dobré znamení, ne? A není to překvapivé. Teď když jsem v klubu, je to ještě evidentnější: tohle je opravdu špičkový klub."

Autor: Tomáš Lorenc

53x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy