Inzaghi po výhře nad Atletikem: Škoda šancí

21/02/24 - "Kluci byli výjimeční proti fyzicky zdatnému a technickému týmu. Mrzí nás, že jsme z šancí, co jsme si vytvořili, nevytěžili víc. Teď nás čeká velmi náročný a intenzivní druhý zápas v Madridu."

"Jsem rád za Arnu a těší mě, jak pracuje. Vlastně všichni naši útočníci trénují dobře a líbí se mi přístup, který u nich vidím. V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme si vedli dobře, ale prvních deset minut druhého poločasu nebylo tak dobrých. Poté jsme byli fantastičtí a hráči, kteří nastupovali průběžně, nám hodně pomohli. Nicméně víme, že to byl jen první poločas."

"Thuram měl menší problém, když sprintoval, aby dosáhl na přihrávku. Pak cítil bolest při střele. Uvidíme, to jsou věci, které se mohou stát. Doufáme, že nebude mimo hru dlouho."

"V posledních šesti měsících se nám dařilo, ale nejdůležitější měsíce jsou březen a duben. Z kluků mám radost, jak z toho, jakým způsobem hrají, tak z toho, jak trénují. Víme, že čím dále půjdeme, tím více potíží nás čeká a tím větší bude únava, ale musíme takto pokračovat. Barella byl výborný, stejně jako všichni ostatní záložníci."

"Jestli bych chtěl hrát v tomto týmu? Ano! Pokud jde o naše křídelní hráče, Dumfries a Carlos Augusto byli po svém nástupu výborní, ale předtím hráli dobře i Dimarco a Matteo Darmian. V tom okamžiku hry jsem potřeboval trochu více hráčů do šířky. Naši křídelníci jsou hráči, kteří se nejvíce tlačí dopředu, a pak máme Buchanana, který je výborný hráč."

"Byl to důležitý večer, při kterém jsme si vzpomněli i na Brehmeho. Dnes jsem byl s Ferrim, který byl jeho spoluhráčem. Všichni jsme byli zdrceni, když jsme tu zprávu slyšeli, protože jsme ztratili skvělého hráče a výjimečného člověka."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

81x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy