Suazo: Jsem rád za osmý gól v sezoně

Suazo 20/03/08 (rihy10) - Inter Milán měl ve 29. kole výtečnou příležitost odskočit AS Řím na rozdíl 9 bodů. To se ale nepovedlo kvůli vyrovnání nejlepšího střelce soutěže Boriella čtyři minuty před koncem základní hrací doby. Inter se v zápase rychle ujal Suazovým gólem vedení, dobře rozjetý zápas ale pokazilo vyloučení Pelého. Byla to už pátá červená karta, kterou hráči Interu v Serii A letos obdrželi.

"Začali jsme dobře a v první půli jim téměř nic nedovolili, zápas ale pokazilo vyloučení. Hra by vypadala úplně jinak," věří Roberto Mancini. "Druhá žlutá byla podle mě trochu nepřiměřená. Je pro nás opravdu těžké hrát v deseti, protože máme málo záložníků. Chlapci ale bojovali až dokonce." Inter nyní vede tabulku o 7 bodů před AS Řím. "Byl bych velmi šťastný kdyby mi někdo před sezonou řekl, že v době, kdy bude zbývat devět zápasů povedeme o sedm bodů," uzavřel Mancini.

Dlouhou dobu to vypadalo, že Suazův gól bude stačit na tři body. "Jsem velmi šťastný za můj osmý gól v sezoně a za můj přínos týmu," pronesl Suazo. "Kompliment celému týmu, jak se dokázal držet i přes početní nevýhodu. Je škoda Pelého vyloučení, protože zápas se pro nás vyvíjel dobře."

"Hrát proti Janovu v deseti je velmi těžké, hrají totiž dobrý fotbal. Škoda, že jsem ty tři body nevydolovali, ale když se podíváme na ostatní výsledky, tak je tohle kolo pro nás pozitivní," myslí si Esteban Cambiasso.

Autor: Martin Říha

274x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy