Mourinho: Balotelli je nyní ve druhé fázi

Balotelli

06/02/09 - Zápasy na jihu Itálie nejsou nikdy jednoduché, ale José Mourinho věří, že zná klíč k úspěchu na stadionu Via del Mare.

"Hrál jsem na mnoha hřištích a moje mentalita se nikdy nezměnila: připravuji se na zápasy s cílem v nich zvítězit," řekl na dnešní předzápasové konferenci José Mourinho.

"Nejlepší způsob, jak odehrát zápas, je hrát ho bez přílišného tlaku, ale nesmíte být zároveň v moc velkém klidu. Nemůžeme hrát zápas, aniž byste cítili alepoň nějaké napětí."

"Když trenér soupeře Beretta nebude usilovat o remízu, bude to skvělé utkání. Budou chtít vyhrát, ale my také. Bude to otevřený zápas od první do poslední minuty."

"Jejich trenér má svou kvalitu, věří ve svůj tým, i když se Lecce v poslení době nedaří. Ale dělá vše pro to, aby svůj tým naladil na vítěznou vlnu."

Mario Balotelli je opět v nominaci a Mourinho vysvětlil důvody jeho zařazení zpět k týmu. "Existují tři způsoby, jak se mnou může hráč spolupracovat: nedělat to, co po něm chci, dělat něco, protože to po něm chci, nebo dělat něco bez toho, abych ho o to musel žádat."

"Mario je právě nyní ve druhé fázi, dělá to, co po něm chci. Bylo by skvělé, kdyby se dostal do třetí fáze, bude hráčem, jímž říkáte, že může být. Ale v tuto chvíli jsem šťastný, že má za sebou první fázi."

Autor: Michal Müller

Zdroj: inter.it

329x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy