Mourinho: Raději mám Ibru

Mourinho

18/06/09 - José Mourinho v pondělí poskytl krátké interview Telelombardia e Antenna3.

Řekl jste, že jste si jist, že Ibra zůstane v Interu. Mluvil jste s ním?

“Ne. Je to jen moje vlastní domněnka. Myslím, že měl skvělou sezónu a že nemá žádný důvod být v Interu nešťastný. Po těch nákupech Realu Madrid si nemyslím, že to bude šílený přestupový trh. Nikdo nezaplatí Ibrovu opravdovou tržní cenu, nikdo nezaplatí stejnou sumu jako u Cristiana Ronalda. Ale ve fotbale nikdy neříkej nikdy…“.

Ani Real Madrid jej nemůže koupit?

“Pokud chtějí budovat dva týmy… V tomto okamžiku s Cristianem Ronaldem, Kakà a dalšími šampióny, myslím, že nemohou udělat víc“.Eto’o, Drogba a Benzema, koho máte raději?

“Ibrahimoviče“

Dokázal byste si představit Inter bez Ibrahimoviče a Maicona?

“Inter je víc než jediný hráč, jediný trenér nebo jediný fizioterapeut…Můžeme si představit Inter bez někoho z nás. Jediná nemožná věc je Inter bez fanoušků. “

A Inter s Decem a Carvalhem?

“Jsou to hráči Chelsea. Nerad mluvím o jiných hráčích. Byli mými hráči. Bylo by příjemné, kdybych je měl jednoho dne v týmu znovu. Ale nyní to je Chelsea, která se musí rozhodnout co dělat“.

Začnete s rozestavením 4-4-2 nebo s 4-3-3?

“Má představa je začít s výtěžným týmem, s mužstvem, které hraje dobře, které se baví a baví ostatní. Filozofie je důležitější než sestava“.

Ibra chce vyhrát Ligu Mistrů, doporučil byste mu, aby zde zůstal?

“Já ji chci vyhrát také, ale v italské lize bojují o titul čtyři týmy, v Premier League jsou to tři týmy a v Lize Mistrů je to dvanáct týmu. Z tohoto důvodu je to jednoduché…“

Autor: Michaela Handzelová

Zdroj: Inter.it

462x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy