Ibrahimovič se spekulacemi baví

Ibrahimovic 26/06/09 - Útočník Interu Milán, Zlatan Ibrahimovič, je v současné době na dovolené v Malmö a podle jeho vyjádření pro švédský Expressen nad odchodem ze San Sira nepřemýšlí. Přes veškeré spekulace o jeho přestupu do Realu, Barcelony nebo Chelsea vidí teď svou budoucnost v Interu.

"Odpočívám, je příjemné být doma," libuje si Ibra. "Vídám se s přáteli, plánujeme výlet do zahraničí. Čtu noviny a odpočívám. Občas zavolám svému agentovi Mino Raiolovi a zeptám se ho, jestli to či ono je pravda nebo ne. On se zasměje a řekne: 'Ne.' Je vtipné číst si, že jeden den jsem v Madridu, další zas v Barceloně nebo Londýně. Věc se má tak, že teď je moje budoucnost Inter. "Jedním dechem však dodává: "Ale stát se může cokoli, nikdo vám budoucnost nezaručí. Ale pro teď je tu jen Inter." Bývalý hráč Ajaxu také znovu zmínil své přání vyhrát Ligu Mistrů. "Důležité je dobře se připravit a pak se uvidí, jestli vyhrajeme nebo ne."

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

295x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy