Maicon: Především venku musíme přidat

Maicon

30/09/09 - "Je to kladný bod, když vezmeme v potaz to, jak se zápas vyvíjel. Boj o postupová místa je stále otevřený. Prvních deset minut bylo těžkých. Rubin nastoupil odhodlaně do svého prvního zápasu v LM na svém stadionu. Potom jsme se dostali do hry, dali jsme gól a mohli přidat i druhý," řekl José Mourinho.

Ve druhém poločase jsme se museli přizpůsobit situaci, že jsme hráli v početní nevýhodě. Někteří možná nehráli příliš dobře, ale ostatní hráči jako Stankovič, Maicon, Zanetti a Cambiasso pracovali pro tým velice tvrdě."

"Je pravda, že jsme do zápasu nevstoupili příliš dobře, ale dobře jsme se vzchopili. Když to bylo deset proti jedenácti, moji hráči museli více běhat. a proto jim patří dík. Co se týče Balotelliho, určitě se bude mluvit o naivitě, i za čtyři či pět let, ale doufám, že to tak není."

"Každý ze sebe vydal vše, ale my rozhodně postrádáme Mottu, Sneijdera a Milita."

Dejan Stankovič měl pro své spoluhráče jen slova chvály.

"Nebudu komentovat vyloučení, ale poté to již bylo opravdu těžké," řekl srbský záložník, který srovnal skóre. "Byla to obtížná situace, každý hráč ukázal velkou vůli a dokázal se pro tým obětovat. To nám dává naději do budoucna."

"Je to smůla, protože po špatném začátku jsme zápas kontrolovali a mysleli jsme na konci první půle, že je to v našich rukách. Remíza je nakonec dobrá; teď jsou před námi dva domácí zápasy a ty musíme bezpodmínečně vyhrát."

Kapitán Interu Javier Zanetti nazval zápas proti Kazani zápasem, kdy Inter byl jednou dole a jednou nahoře. Tvrdě jsme dřeli, abychom tu neprohráli. Začátek zápasu byl špatný, soupeř nás překvapil tím gólem po jedenácti minutách. Vzpamatovali jsme se, remizovali jsme a udělali jsme vče, co se dalo, ale naneštěstí po vyloučení Maria Balotelliho ve druhé půli to již bylo opravdu těžké."

Maicon svým průnikem a následným centrem připravil jednoduchou pozici pro Dejana Stankoviče. Po zápase poskytl brazilský express rozhovor novinářům. "Bylo to utkání, ve kterém nám soupeř připravil hodně těžkých chvil. Stáli jsme proti útočně laděnému soupeři a museli jsme se mít na pozoru," řekl Maicon. "Podařilo se nám vrátit do zápasu, ukázali jsme se charakter. Ale pak přišlo vyloučení Balotelliho."

"Remíza je pro nás dobrá, když vezmeme, jak to vypadalo. Nevím, co stálo za vyloučením Balotelliho, ale on se musí učit, jak nedělat tyto chyby. Stále se má co učit, ale to, co se stalo dnes, mu pomůže do budoucna."

Podle Maicona potřebuje Inter přidat především ve venkovních zápasech LM. "Nic se nemění mezi ligou a LM. Musíme vyhrávat každé utkání, ale měli bychom změnit přístup k utkání. Ve venkovních zápasech Ligy Mistrů musíme ze sebe dostat více."

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it

262x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy