28/01/03 - Vyšetření Almeydovi pravé nohy odhalilo přesně to, co se i čekalo. Noha je zlomená. Matias se tak připojil ke svému reprezentačnímu kolegovi z Argentiny Crespovi a budou spolu regenerovat. "Snad budeme na finální boje o scudetto a Ligu mistrů připraveni," hlásí oba.
Almeydovi zlomil nohu po jednom ze zákroků Vanucchi z Empoli. "Na hřišti nebyl čas za ním jít a omluvit se," prohlásil Vanucchi. "Souboj to byl tvrdý a myslel jsem si, že má nohu jen zhmožděnou. Velmi se mu za to omlouvám, chtěl jsem ho odebrat o míč, ale přišel jsem pozdě. Nikdy jsem zatím žádnému soupeři zranění nezpůsobil. Doufám, že se brzy vrátí na trávník."
Hector Cuper prohlásil, že posilu za zraněného Almeydu nepožaduje. "Dokud budou Belozoglu Emre, Cristiano Zanetti, Nicola Beati a Stephane Dalmat v pořádku, nepotřebujeme nikoho," řekl trenér.
Poslední novinkyInzaghi před Spartou zavzpomínal na zápas za Lazio
Inter a Fiorentina - Kedysi priatelia, dnes rivali
Ionut Radu do Benátek, jinak žádné změny v týmu
V dohrávaném utkání bez nových posil
Inzaghi po remíze v milánském derby
Alessandro Antonello opustil klub a míří do AS Řím
