Zanetti: Kritiku neřešíme. Myslíme dopředu

Zanetti

23/11/10 - Rafael Benitez si s sebou na dnešní předzápasovou tiskovou konferenci přivedl kapitána Javiera Zanettiho. "Twente má formu, první zápas byl hodně těžký. Když útočí, musíme se mít hodně na pozoru."

Inter zrovna prochází těžkým obdobím, v neděli špatnou formu podtrhl porážkou ve Veroně. "Ve fotbale se může změnit úplně všechno. Věříme si, že můžeme odehrát dobrý zápas a zvítězit, abychom si zajistili postup. Víme, že je to poslední dobou špatné, ale hledíme kupředu. Kritiky se příliš nezaobíráme, jsou všudypřítomní. Inter je tým, který vyhrával 5 let."

"Zkusíme ze sebe vydat to nej, někdy se to povede a jindy zase ne. Chápu pana Morattiho, který řekl, že potřebujeme ducha. Zkusíme to spojit s dobrým výkonem," odpověděl Zanetti na dotaz, že Inter není na hřišti tak agresivní, jako byl dříve. "Opakuji, musíme zůstat v klidu a věřit, že se to změní, třeba už zítra. Chceme to změnit a zítra k tomu tak chceme přistoupit."

Změna trenéra? "Nikdo o tom nepřemýšlí, ale přemýšlíme o tom, abychom zítra odvedli dobrý výkon a aby se uzdravili marodi. Nevím, zda nějaký můj spoluhráč mluvil s vámi a stěžoval si na kouče. Můžu říci to, co vím. Nevěřím, že se to děje."

Poslední otázka na kapitána. Případ Eto´o. "Eto´o je zkušený hráč, ví, že udělal chybu. Je to smůla, obzvláště, když je nás tak málo. Udělal chybu a bude za to potrestán."

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it

444x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy