Inter ztrácí pouhé dva body na AC

Leonardo

20/03/11 - "Jsem trochu unaven, přiznávám," začal komentář vítězného zápasu proti Lecce usmívající se trenér Interu. "Byl to těžký zápas proti velmi dobře kompaktnímu týmu, který byl schopný bránit dobře a hrozit z rychlých brejků. Zápas jsme udělali trochu otevřený a kdybychom nehráli s inteligencí, nemuseli jsme vyhrát," řekl Leonardo.

"Tým věděl, čeho byl soupeř schopný, bylo potřeba hrát opatrně a chytře - hráči to znovu dnes skutečně zvládli." Nerazzurri se přiblížili vedoucím AC Milán na pouhé dva body. Navíc za 2 týdny se po reprezentační pauze hraje milánské derby, takže pokud uspějí, mohou se po 31.kole vyhřívat na první příčce, což se na začátku prosince zdálo být jako nemožné. Derby se hraje v sobotu 2.dubna.

"Derby o titulu nerozhodne," tvrdí brazilský kouč. "Protože je ve hře stále 21 bodů. Fotbal je dokonalý kvůli svým nedokonalostem. To je jeho krása. Dnes jsem viděl, že jsme dosáhli do toho, co jsme potřebovali. Derby rozhodující nebude. Pokud vyhrajeme, povedeme pouze o bod. Nezapomínejme, že Neapol a Udinese jsou ve formě již delší dobu."

"Spousta hráčů bude ne reprezentačních srazech a sobecky musím říct, že mě to trochu znepokojuje, ačkoliv jsem první, kdo ví, jak důležité národní týmy jsou. Také vím, že mí hráči jsou dobří v tom, aby poznali své limity. Ranocchia? Potřebuje se dát dohromady. Podobně je na tom Motta, stěžoval si na bolest kolena."

"Nenesu žádnou zášť," reagoval Leonardo na dotaz, zda by z případné výhry nad svým bývalým zaměstnavatelem měl o to větší radost. V létě byl vlastníkem klubu Berlusconim propuštěn. "Vždycky se dívám dopředu. Nic jsem nezapomněl, je to stále ve mě, ale v pozitivním slova smyslu."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

254x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy