Ricky Alvarez přestupovým cílem Interu

02/07/11 - Prestup 02/07/2011 - S uzavřením záležitostí ohledně nového trenéra Interu Milán se vedení tohoto klubu může již plně soustředit na posilování kádru. Gasperinimu jistě do týmu nějací noví hráči přibudou, Inter ale bude muset použít ostré lokty, aby se mu podařilo přivést ty hráče, kteří jsou pro Nerazzurri v tuto chvíli prioritou.

Jedním z takových hráčů je Ricky Alvarez z argentinského klubu Velez Sarsfield. O tohoto třiadvacetiletého fotbalistu Inter svádí boj s londýnským Arsenalem, zájem má i AS Řím. Přesto po posledním prohlášení prezidenta Velezu můžeme být ohledně přestupu Rickyho do Interu mírnými optimisty. Zde jsou slova Fernanda Raffianiho: "Setkal jsem se s dvěma zástupci Interu a brzy se sejdeme znovu. Myslím, že je možné, aby se tam dohoda uzavřela." Inter měl údajně nabídnout 9,25 milionů eur. "Přestup Alvareze do Interu je určitě reálný," dodal Raffiani. Ricky Alvarez je velice dobře technicky vybavený rychlý levonohý hráč, který nastupuje na pozici za útočníky či na křídle.

Jinou vyhlédnutou posilou je další Argentinec Rodrigo Palacio z Janova. Zde se jedná o výměně za Gorana Panděva, ten na ní zatím ale nechce přistoupit. Z Interu se mu totiž odcházet nechce, na takové peníze jaké v milánském klubu má, by si jinde stěží přišel.

Zajímavá jsou prohlášení prezidenta Neapole De Laurentise ohledně budoucnosti Marka Hamšíka, která pronesl v rozhovoru pro Corriere Dello Sport. Reagoval na Hamšíkovo přání odejít do AC Milán. "Jeho cena je 100 milionů eur," začal De Laurentis. "Kromě toho, kdybych opravdu chtěl Hamšíka prodat, tak bych ho prodal do Interu. Galiani se mě na Hamšíka nikdy nezeptal, Moratti ano a byl při tom velice zdvořilý. Stalo se to před třemi lety a nyní před dvěma měsíci se mě zeptal, jestli se něco změnilo. Odpověděl jsem, že ne, ale jeho postoj na mě udělal dojem. Slíbil jsem mu, že pokud se věci změní, tak bude mít Inter jakousi morální opci."

Autor: Martin Říha

Zdroj: football-italia.net

316x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy