Jako kdyby vstřelil gól, řekl Ranieri o J.Cesarovi

19/12/11 - Vícemistr Serie A vyhrál třetí zápas po sobě a na kontě obdržených branek má nulu. V závěru zápasu 16.kola v Ceseně ho ale musel podržet skvělý gólman Julio Cesar. Nerazzurri vyhráli 1-0 díky hlavičce Andrea Ranocchii. "Udělali jsme jednu chybu a zaplatili za ní strašně velkou cenu. Měli jsme pár šancí na skórování a zasloužili si remízu, opravdu," řekl trenér domácích Daniele Arrigioni.

Kouč Interu řekl: "Spoustu přihrávek jsme zkazili. Je zřejmé, že si z nás syntetické hřiště dělá legraci. Ale je to v pohodě, trpěli jsme, ale vyhráli. Bylo to těžké hřiště, jako kdyby ho odnesla bouřka. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale dokázali jsme přivést body z Ceseny a jsme velmi šťastní. Chyby jsme ale dělali."

"Máme mnoho hráčů, kteří střílí góly," upozornil Ranieri na fakt, že hned 14 hráčů má na kontě minimálně jednu branku v lize. "To znamená, že všichni běhají, brání a útočí. Vzrušující zápas to nebyl, ale vidím pozitivní znamení."

"Bylo to skoro jako kdyby Julio Cesar vstřelil gól," komentoval usmívající se Ranieri zákrok Brazilce z posledních minut. "Trénoval jsem mnoho brankářů a Julio je jeden z těch největších. Prošel si těžkým obdobím, doufám, že posledním."

"Coutinhovo střídání? Hrál dobře. Viděl jsem ale, že nedokáže rozdávat balóny směrem dopředu. Obiho jsem tam poslal kvůli tomu, aby presoval," prohlásil trenér. "Myslím, že nám stále chybí trochu sebedůvěry, šampion jako Wesley Sneijder dokáže změnit rytmus hry."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/FCInterMilano.com

397x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy