Inter se chystá překazit plány Manchesteru United

24/07/12 - Je to jeden z nejznámějších klubů na světě. Stovky hráčů by si za něj přály hrát a jejich trenér Sir Alex Ferguson je zvyklý na to, že dostane do svého týmu takového hráče, jakého si přeje. Nyní však anglickému klubu komplikuje plány Inter Milán, který se rozhodl, že by měl také zájem o brazilského záložníka Lucase Mouru.

Fotbalové výsledky mladého Brazilce lákají světové kluby natolik, že se o něj strhla nabídková válka. Manchester vypadal jako nejvážnější zájemce a i přesto, že jejich 20 milionů liber Sao Paulo, za které Moura v současné době hraje, odmítlo, počítalo se s tím, že záložník nakonec opravdu skončí pod vedením Fergusona. Sir počítal s tím, že se s vedením na Old Trafordu domluví a jejich nabídka se bude pohybovat blíže částce, kterou si brazilský klub představuje. Sao Paulo by chtělo 32 milionů liber a o tom také management v Manchesteru uvažoval. Do hry nyní ovšem vstoupil Inter Milán.

Oba dva týmy navíc mají zájem o útočníka Arsenalu Robina van Persieho a tak se managementy obou klubů předhání, kdo z nich získá vytoužené hráče do své sestavy. V Interu se věří, že Manchester bude mít problémy, aby Italy v této hře porazil. Tak jako u Brazilce, nabídka Manchesteru na zkušeného Holanďana byla Arsenalem zamítnuta. Inter se proto teď chystá popustit svojí uzdu a nabídnout za oba hráče takové sumy, aby si je zajistil do nadcházející sezóny. Jestli se jejich velkolepá sázka na oba hráče vyplatí a investované miliony se následně ukážou na výsledcích ve hře, se uvidí už na podzim.

Autor: Eva Liba

Zdroj: FCInterMilano.com

348x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy