Stramaccioni: Tvrdá práce, dokonalá příprava

04/11/12 - "Na zápas jsem se snažil připravit, jak jen to bylo možné. Bylo trochu nepříjemné slyšet před výkopem ironické komentáře od Beppe Marotty z Juventusu. Zajímalo by mě, jestli si i teď myslí to samé. Předtím vtipkoval o Stramaccioniho bezstarostnosti," začal s hodnocením italského derby trenér Interu. Nerazzurri ukončili Juventusu šňůru zápasů bez porážky. Prohráli poprvé po roce a půl a 49 zápasech. A dokonce poprvé na svém novém stadionu Juventus Stadium. Zatímco jedna série skončila, druhá pokračuje. Inter letos venku pouze vítězí. Kromě milánského derby vyhrál vždy aspoň o dvě branky.

"Celý týden jsme tvrdě pracovali, snažili jsme se o přípravu do posledního detailu. Zaslouženě jsme vyhráli i přes několik sporných rozhodnutí. Myslím, že by nám mělo být projeveno trochu respektu. Porazili jsme Juventus, který pár zápasů před tím neprohrál..." Inter je v tabulce druhý a na svého dnešního soupeře ztrácí jediný bod.

"I přestože jsme dostali hned gól, na začátku zápasu jsme byli dobří. Jak ubíhal čas, pořád jsme se zlepšovali. Bylo to poprvé, co jsem viděl Juventus takto bojovat. V poločase jsem si byl jistý, že se dostaneme zpátky do zápasu. V takovýchto situacích si je člověk jistý tím, jak dobří jste. Inter byl nahoře."

"Jestli je to nejlepší den mé kariéry? Ne, tím byl den, když se prezident rozhodl, že mě chce za trenéra A týmu. Jsem hrdý na to, že jsem trenér Interu a šťastný kvůli fanouškům, kteří si takovouto výhru můžou užít."

"To co odvedli Palacio a Milito na Pirlovi bylo neuvěřitelné. Včera jsem říkal, že chceme vyhrát, ale nikdo mi nevěřil," řekl nejmladší kouč v lize - Stramaccioni.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

363x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy