FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
V Reggině mají vyhrát náhradníci
19/12/07 - Reggina 19/12/07 - Inter dnes večer vstupuje do Italského poháru. V osmifinále hraje s Regginou a první utkání hraje venku. Oba týmy hrát v nejsilnější sestavě rozhodně neplánují. Pro domácí je prioritní udržet se v Serii A a nasadí tak náhradníky. Trenér Interu povolal do týmu hráče z primavery a s mladíky počítá do základní sestavy. Hlavní opory chce před nedělním derby nechat odpočívat.

V nominaci chybí brankář Julio Cesar. Francesco Toldo je zraněný a chytat bude jiný veterán - pětatřicetiletý Paolo Orlandoni. V obraně nebude Ivan Cordoba, Maicon, Mawell ani Javier Zanetti. V záloze dostal volno Cambiasso. Figo, Vieira, Stankovič, Dacourt a Jimenez jsou zranění. V útoku nebude Zlatan Ibrahimovič, Julio Cruz, David Suazo a přirozeně Adriano. Kdo pak tedy bude hrát? Pravděpodobná sestava vypadá takto: Orlandoni - Burdisso, Rivas, Materazzi, Fatič - Maaroufi, Pele, Solari, Cesar - Crespo, Balotelli.

pokračování...  


Nominace: 22 Paolo Orlandoni, 71 Enrico Alfonso - 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 25 Walter Samuel, 35 Dennis Esposito, 40 Ivan Fatic, 47 Marco Filippini - 21 Santiago Solari, 30 Pelé, 31 Cesar, 37 Gabriele Puccio, 42 Ibrahim Maaroufi, 43 Daniele Pedrelli - 18 Hernan Crespo, 45 Mario Balotelli, 46 Aiman Napoli, 48 Alberto Gerbo.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 20/12/07 - Kdo je lepší, mistr Itálie nebo mistr světa?
Další článek: 21/12/07 - Inter potká v Lize Mistrů Liverpool!
1174


Diskuze

244