FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mourinho: Madrid je stále hodně daleko
21/04/10 - Mourinho 21/04/10 - Inter zaslouženě zvítězil v prvním semifinále LM nad Barcelonou 3:1 a udělal tak malý, ale významný krok k madridskému finále. "Není lehké vyhrát nad Barcelonou, není snadné jim dát gól, není snadné je bránit. Ale nám se povedlo toto všechno," řekl José Mourinho. "Vyhráli jsme a zasloužili jsme si to."

Další články s rozhovory k zápasu Inter - Barcelona
Moratti: Jsem pyšný!
Milito: Vítězství nám dodá hodně sebevědomí

Inter udělal malý, ale významný krok do finále, ovšem nic není hotovo, čehož si je vědom i José Mourinho. "Stále jsme ještě daleko od finále. Pořád je před námi odveta ve Španělsku proti skvělému týmu, musíme být velmi opatrní. V tunelu jsem viděl věci, které mě utvrdily v tom, co nás čeká příští týden ... Viděl jsem rozčílené hráče Barcy, kteří nadávali na rozhodčího, je nutno říci, že mají hodně krátkou paměť, protože nezapomenu na to, jak hráči "mojí Chelsea" brečeli minulý rok nad pískáním Ovrebeho v zápase s Barcelonou, dnes večer nebyli schopní říct, že prohráli s týmem, který si zasloužil vyhrát. Mí hráči si zaslouží hodně komplimentů."

pokračování...  


"Hráli jsme velmi dobře. Je smůla, že jsme inkasovali - z jejich první střely na bránu," řekl Mourinho. Je to velká ironie, že první gól padl po průniku Maxwella, bývalého hráče Interu, který před sezónou přestoupil právě do Barcelony. Maxwella si nepamatuji, že by takhle zasprintoval po křídle a nacentroval před branku. Bohužel to předvedl včera večer proti bývalému klubu. "Je to smůla, že jsme inkasovali, ale dokázali jsme odpovědět. Hráči si vedli skvěle. Je před námi ještě 90 minut a stát se může vše, ale v každém případě jsme vyhráli šestý zápas v LM v řadě a z malého týmu v LM jsme udělali tým, který ví, jak vyhrávat," řekl Mourinho.

"Jsme tým, jsme jednotní, máme sen. Jsou tu dvě možnosti. Buď pojedeme po zápase s Barcelonou do madridského finále, nebo pojedeme domů. V každém případě pojedeme domů s hlavami vztyčenými. Ale opakuji, Madrid je stále hodně daleko ..."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 19/04/10 - Sneijder: Směji se srovnání s Messim
Další článek: 21/04/10 - Moratti: Jsem pyšný!
1896


Diskuze

490


 
 Úterý 20/04/10 20:45, Liga mistrů, Semifinále 1.z 
INTER3:1FC BARCELONA
[rozhovor]
Související články
Mourinho: Jestli jim déle necháme míč, prohráli jsme
Sneijder: Směji se srovnání s Messim
Moratti: Jsem pyšný!
Milito: Vítězství nám dodá hodně sebevědomí
Složitá cesta do finále Ligy mistrů?