FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Maicon sa nikam nechystá
29/06/11 - Maicon 29/06/11 - Jeden z výnimočných pravých obrancov na svete, brazílsky reprezentant Maicon obliekajúci farby talianskeho Interu Miláno, sa ani v nasledujúcej sezóne nechystá zmeniť dres. Eminentný záujem zo strany Realu Madrid podľa najnovších správ vyjde nazmar. V utorok to potvrdil hráčov zástupca.

"Rád by som týmto ukončil všetky mediálne špekulácie, ktoré spájali Maicona s Realom Madrid. Napriek tomu, že v Madride je oňho záujem už od minulého roku, Maicon nemá záujem odísť z Milána. V Interi je finančne veľmi dobre zabezpečený a prezident klubu Massimo Moratti na jeho službách pre klub veľmi zakladá," povedal Antonio Caliendo, Maiconov agent.

Maicon je v "nerazzurri" od roku 2006 a doteraz je to iba jeho druhá zastávka v Európe. Pred príchodom do Talianska strávil dva roky v Monacu. Ako profesionálny futbalista sa prvýkrát predstavil v drese brazílskeho Cruzeira. V reprezentácii pôsobí už od roku 2003.

Zdroj: fcinter1908.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 27/06/11 - Moratti: Gasperini skvěle zapadne
Další článek: 02/07/11 - Ricky Alvarez přestupovým cílem Interu
2193


Diskuze

298