FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Branca: Jonathan není náhrada za Maicona
06/07/11 - Jonathan 06/07/11 - Technický ředitel Interu Marco Branca připustil, že by Douglas Maicon mohl opustit klub. "Žádnou adekvátní nabídku jsme ale neobdrželi." Spekulace o Maiconově odchodu se vyrojily po té, co Inter plánuje koupit mladého Jonathana ze Santosu.

"Jonathan přijede příští týden," řekl Branca. "Není to ale náhrada za Maicona, protože ten v klubu zůstává, zájemce na něj nemáme. Velké hráče nemáme v úmyslu prodávat, pouze kdyby přišla fantastická nabídka." O pravého beka má zájem i Real Madrid. Maicon se sám před pár týdny vyjádřil, že z týmu, který vyhrál 18 titulů v Serii A, odcházet nechce.

25letý Jonathan Cícero Moreira hraje na postu pravého beka. Pět let hrál za Cruzeiro, kde získal tři tituly. Od letošního roku je v Santosu, s kterým vyhrál titul a Copa Libertadores. V roce 2008 a 2009 byl vyhlášen nejlepším pravým bekem brazilské ligy. Měří 170 cm.

pokračování...  


Branca dále řekl, že se prozatím nepodařilo vyřešit prodloužení smlouvy Lúcia. Brazilskému stoperovi konči kontrakt příští rok a zřejmě by ho chtěl prodloužit na delší dobu než jakou Inter nabízí. "Jsme si jistí, že Lúcio s námi zůstane," uzavřel Branca toto téma.

"Banega? Nemůžeme mluvit tak, že probíhají jednání. Zájem ale máme. Erik Lamela? Ano, sledujeme ho."

Zdroj: football-italia.net/wikipedia.org/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 06/07/11 - První posilou je kreativní záložník Ricky
Další článek: 06/07/11 - Gasperini oficiálně představen jako nový trenér
2199


Diskuze

274