FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Nagatomo a Obi se fanouškům omluvili
05/10/11 - Nagatomo 05/10/11 - Yuto Nagatomo měl na porážce s Neapolí 0-3 podíl. Díky jeho chybě hosté zvýšili na 2-0. Inter oslabený o jednoho hráče se tak dostal do situace, kdy bylo skoro nemožné něco s výsledkem udělat. "Moc se omlouvám," řekl japonský obránce. "S Julio Cesarem jsme se nepochopili." Nagatomo měl obránce za sebou, ale čekal až si pro míč doběhne brankář, což se nestalo. Maggiovi stačilo jen nastavit nohu a Julia Cesara přehodil.

"Neapol hrála dobře. Byl to těžký soupeř, ale rozhodčí některými svými výroky ovlivnil hru. Potřebujeme se z toho oklepat. Stále máme před sebou hodně zápasů, potřebujeme začít vyhrávat."

"Rozhodčímu se skutečně nevedlo," přidal se ke kritice sudího Julio Cesar. "Nikdy si na ně nestěžuji, ale dnes to bylo něco hanebného. Nebyla to penalta. Pak Campagnaro byl při střele již v pokutovém území. To nemůže, mělo se to opakovat. Moje žlutá karta? Byl jsem naštvaný, protože jsem kvůli tomu byl v nevýhodě a můj tým také. Je to skutečně škoda, protože panovala pěkná atmosféra, krásný zápas s fantastickým prvním poločasem. Pak to ale bylo vše zničeno."

pokračování...  


"Obiho první žlutá karta byla směšná," pokračoval brazilský brankář. "Obi je silný, zlepší se. Je mi ho líto. Dnes chyby nedělal. Myslím, že si Rocchi na cestě domů uvědomí, že to pro něj dnes pozitivní večer nebyl. Děkuji fanouškům za způsob, jakým nás podporovali."

"Vyhrál jsem souboj, hráč Neapole zůstal stát, nechápu, proč jsem dostal žlutou kartu," divil se po utkání novinářům Joel Obi. "V druhém případě šlo o souboj rameno na rameno, pak Rocchi pískl penaltu, kontakt byl mimo šestnáctku. V každém případě se všem fanouškům a spoluhráčům omlouvám," řekl dvacetiletý Nigerijec. "Děkuji fanouškům za fandění. I tak se nevzdáváme."

Tresty pro Inter. Joel Obi má stop na jeden zápas stejně jako jeho trenér Claudio Ranieri, který byl za hádku se sudím o přestávce vykázán na tribunu. Klub musí zaplatit pokutu 8 tisíc euro za chování svých fanoušků během zápasu a kapitán Javier Zanetti 1 500. Diego Milito a Ivan Cordoba mají zaplatit 10 tisíc euro za kritiku rozhodčího po utkání.

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 04/10/11 - Serie A 6.kolo – Souhrn
Další článek: 18/10/11 - Serie A 7.kolo - Souhrn
2270


Diskuze

295


 
 Sobota 01/10/11 20:45, Serie A, 06.kolo 
INTER0:3NEAPOL
[rozhovor]
Související články
Ranieriho nahneval rozhodca
Moratti: Rozhodčí byl ubohý
Rocchi zařízl Inter již několikrát!
Serie A 6.kolo – Souhrn