FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter je po remíze s Fiorentinou stále sedmý
23/04/12 - 23/04/12 - "Je těžké necítit po této remíze zklamání," řekl Andrea Stramaccioni po bezbrankovém zápase s Fiorentinou. "Dobrá práce, ale je to škoda. Výsledek je ocenění hry soupeře. Když nás napadali s míčem, vedli si dobře. Nám držení balónu většinu času moc nepomohlo. Proti takovémuto týmu nebylo lehké hrát. Měli jsme plán, jak Fiorentině dělat potíže, ale dokázali jsme ho plnit jen v krátkých časových úsecích. Kdyby se měl ale zápas opakovat, chtěl bych, abychom hráli stejným způsobem."

"Když Fiorentina začala hrát v pěti vzadu, snažil jsem se vysunout všechny hráče, kteří by to mohli prolomit dopředu. Zkoušeli jsem to také po křídlech. Někdy se to povedlo, někdy ne. Od Poliho a Cambiassa jsem chtěl, aby hráli z hloubky pole, takové úkoly měl Dejan Stankovič v předešlých zápasech." V druhém poločase se po zranění na trávníku objevil Wesley Sneijder. "Měli jsme tak možnost využít jeho technických kvalit. Forlán? Vybral jsem ho, protože si myslím, že je to správná volba a udělám to zase. Jsou to teprve první zápasy, kdy Inter hraje tímto způsobem, chce to čas," řekl Stramaccioni.

pokračování...  


Inter mohl zápas prohrát. V druhém poločase zavinil penaltu Julio Cesar. Naštěstí ji však chytil skvělým zákrokem. Zajímavé je, že rozhodčí Paolo Valeri nařídil proti Interu svoji již pátou penaltu v této sezoně. Celkově jich soupeři na bránu nerazzurri kopali již deset, což je klubový rekord a i největší počet této sezony v Serii A.

"Potěšilo mě, že na týmu je jasně vidět, že chce vyhrát. Je nastaven na útočnou strategii. Získali jsme jeden bod a dokud bude existovat matematická naděje, budeme bojovat. Fanouškům nic neslibuji. Nezaslouží si slova, ale akci. Do posledního dechu Inter bude bojovat o třetí místo. Říkám to i teď po ztrátě dvou bodů. Ve středu hrajeme proti Udinese, týmu, s kterým přímo o pohárové příčky bojujeme. Uděláme vše proto, abychom zůstali ve hře do konce sezony."

V zápase si poranil stehenní sval Javier Zanetti a do druhé poločasu již nenastoupil. Deset minut před koncem byl kvůli problému s kotníkem střídán i Christian Chivu. Kvůli jeho zranění se na hřiště nedostal útočník Giampolo Pazzini. Trenér musel na trávník poslat obránce Ranocchiu. "Jestli byl Pazzini naštvaný? Já také, protože jsem chtěl posílit ofenzivu. Tři střídání jsme bohužel už vyčerpali." Zranění Chivua se nejeví jako vážné, dnes normálně trénoval.

Zápas s Udinese se hraje netradičně ve středu již od 15 hodin.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/04/12 - Serie A 34.kolo – Souhrn
Další článek: 25/04/12 - Luc Castaignos pravděpodobně odejde
2397


Diskuze

234


 
 Neděle 22/04/12 12:30, Serie A, 34.kolo 
FIORENTINA0:0INTER
Související články
Serie A 34.kolo – Souhrn