FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Javier Zanetti prodloužil o další rok
12/06/13 -
Javier Zanetti
12/06/13 - A je to potvrzené. Kariéra funkcionáře odložena. Na oficiálních stránkách Interu se objevila informace, že kapitán Javier Zanetti podle očekávání prodloužil smlouvu s klubem o jeden rok. Kapitán a žijící legenda nerazzurri tak bude moct po svém návratu na hřiště po zranění sbírat další starty do své rekordní sbírky zápasů. "V klubu mi znovu ukázali, že mi věří. Mojí vášní je Inter," svěřil se samotný hráč.

pokračování...  


Zanetti si 28.dubna v zápase proti Palermu přetrhl Achillovu šlachu. V jeho bohaté kariéře jde vůbec o první vážnější zranění. Argentinský záložník či obránce si v předchozích 18 sezonách v Interu v Serii A zahrál vždy aspoň 24 zápasů. Zhruba v polovině z nich však odehrál úplně všechny. Jeho uzdravení je plánováno na listopad.

V telefonickém rozhovoru pro inter.it 39letý Zanetti řekl: "Především bych rád poděkoval klubu za víru, kterou ve mně vkládá. O mém zranění jsme mluvili dlouho a nakonec jsme se rozhodli pro další rok. Doufám, že důvěru splatím na hřišti. Rád bych poděkoval mnoha fanouškům, kteří mi posílali v posledních několika týdnech milé a povzbuzující vzkazy. Ukázali nám, že jsou stále s námi, protože si hned od začátku kupují permanentky na další sezonu. Udělám vše pro to, abych byl zdravý a fit - připraven pro trenéra a mé spoluhráče.

Zdroj: FCInterMilano.com/Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 08/06/13 - Walter Mazzarri: Trénink je posvátný
Další článek: 15/06/13 - Platy hráčů? Inter je ve sportovních klubech desátý
2613


Diskuze

344