FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Hráči na sociálních sítích
27/12/13 - Jste si jisti, že máte na facebooku ve svých oblíbených stránkách oficiální stránku hráče Interu? Nebo že zprávy na twitteru píše skutečně Juan Jesus? Víte, že Javier Zanetti sociální sítě nepoužívá a že nemá ani oficiální webovou stránku? Stejně je na tom dalších 14 jeho spoluhráčů. Přinášíme vám velký přehled o hráčích Interu Milán. Někdo používá facebook, jiný twitter, někdo sdílí své fotky na Instagramu.

Andrea Ranocchia: oficiální webové stránky www.andrearanocchia.com, účet na Facebooku nemá, profil na Twitteru nemá, účet na Instagramu nemá.

Juan Jesus: účet na Facebooku nemá, Twitter profil @juan5jesus, Instagram juan5jesus a oficiální webovou stránku nemá.

pokračování...  


Cristian Chivu: Twitter profil @Chivu_Official, účet na Facebooku nemá, účet na Instagramu nemá, no oficiální webové stránky.

Wallace: účet na Facebooku nemá, Twitter profil @wallacesantos02, Instagram wallaceoliveira16, no oficiální webové stránky.

Ricardo Alvarez: účet na facebooku www.facebook.com/ricky.alvarez.5855, Twitter profil @ricky11alvarez, účet na Instagramu nemá a oficiální webovou stránku nemá.

Fredy Guarin: účet na Facebooku nemá, Twitter profil @fguarin13, Instagram fguarin13 a oficiální webovou stránku nemá.

Gabi Mudingayi: účet na Facebooku nemá, Twitter profil @gabi_mudingayi, no Instagram profil a oficiální webovou stránku nemá.

Zdravko Kuzmanovic: účet na Facebooku nemá, Twitter profil @kuzmanovic888, no Instagram profil a oficiální webovou stránku nemá.

Esteban Cambiasso: oficiální webové stránky www.cuchu.com, účet na Facebooku nemá, profil na Twitteru nemá and účet na Instagramu nemá.

MacDonald Mariga: účet na facebooku www.facebook.com/mariga.mcdonald, Twitter profil @marigaofficial, Instagram mariga77 a oficiální webovou stránku nemá.

Patrick Olsen: účet na facebooku www.facebook.com/patrick.olsen.583, Twitter profil @PatrickOlsen94, Instagram patrickolsen94 a oficiální webovou stránku nemá.

Mauro Icardi: účet na facebooku www.facebook.com/MauroIcardiOficial, Twitter profil @MauroIcardi, Instagram mauroicardi.

Diego Milito: účet na facebooku www.facebook.com/DiegoMilitoOfficialPage, profil na Twitteru nemá, účet na Instagramu nemá a oficiální webovou stránku nemá.

Ostatní hráči - Samir Handanovic, Luca Castellazzi, Juan Pablo Carrizo, Jonathan, Javier Zanetti, Marco Andreolli, Hugo Campagnaro, Alvaro Pereira, Walter Samuel, Rolando, Yuto Nagatomo, Mateo Kovacic, Saphir Taider, Ishak Belfodil a Rodrigo Palacio: účet na Facebooku nemá, profil na Twitteru nemá, účet na Instagramu nemá a oficiální webovou stránku také nemá.


Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 16/12/13 - Mazzarri: Musíme zapracovat na naší hře
Další článek: 26/12/13 - Mazzarri se z gólu na lavičce radoval
2683


Diskuze

323