Zostávam zarazený reakciou niektorých ľudí na pravdepodobný (zajtra by mal byť uzavretý) prestup Alexisa do Interu. To isté sa týka Lukakua. Dvaja hráči ktorí pred príchodom do United patrili medzi svetové jednotky a to najmä Alexis! Za čias Barcelony a Arsenalu patril medzi najlepšie krídla na svete. Teraz kvôli pár nevydareným sezónam v Manchestri už niesu dostatočne dobrí pre nás kde sme roky hrávali s hráčmi ako Eder, Rocchi, Belfodil atď. ? Pripomínam že v United viacero hráčov nesplnilo očakávania, trebars taký Di María bol úplne nulový a následne v PSG sa opäť prebral. United je týmto typický. Hráč môže stratiť motiváciu, alebo mu nesadne prostredie a neadaptuje sa ... ale nestratí talent zo dňa na deň. Dôverujme im a podporujme, sú to dve veľké mená ktoré Inter dlho nemal a my sa namiesto toho sťažujeme. Do toho chlapci.



Udinese dokázalo ve druhém kole Serie A otočit utkání na půdě favorizovaného Interu Milán a zvítězit 2:1. Inter sice již od 17. minuty vedl, když se po přihrávce Marcuse Thurama trefil Denzel Dumfries, Zebry ale ještě v první půli dokázali stav utkání změnit ve svůj prospěch. Ve 29. minutě nejdříve vyrovnal z pokutového kopu Keinan Davis a o vítěznou branku se ve 40. minutě postaral Arthur Atta.























