Aktuální ↓ zprávy ↓
Zítra 21:00
Liga mistrů, Finále
MANCHESTER CITY
INTER
Atatürk Olimpiyat, Istanbul
Aktuální počasí:
20°C
vlhkost 68%
vítr 3.6 m/s

Absence hráčů

Henrique Dalbert
Henrikh Mkhitaryan poranění stehna
Milan Škriniar záda
www.eurofotbal.cz
Manchester City doufá v treble a dosáhnout na něj může už v sobotu večer. Tehdy se totiž o slovo přihlásí elektrizující utkání s fantastickou pověstí. V Turecku bude opět vše na nohou, protože se anglický celek a Inter Milán střetnou v opulentním finále Ligy mistrů.
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 14.05.2022  

Inter v letošní sezóně porazil Juventus třikrát, což se nikomu nepovedlo už 79 let! Naposledy musíme zabrousit až do čtyřicátých let minulého století, kdy se ještě nehrál italský superpohár. Fiorentina v sezóně 1940-1941 zdolala Juve dvakrát v lize a jednou v poháru. O dva roky později se to samé podařilo Laziu. V roce 1988 se zavedl i italský superpohár, přesto nikdo Juventus víc jak dvakrát v jedné sezóně nezdolal… Až nyní Inzaghiho parta.

Ivan Perišič tuto sezónu předvádí skvělé výkony, které potvrdil i ve středečním finále Coppa Italia. V jednom z pozápasových rozhovorů však přiznal, že není spokojený s vyjednáváním ohledně nové smlouvy v Interu a je možné, že po sezóně odejde.

Do světa ihned vyběhla zpráva, že velký zájem projevila Chelsea a jednání jsou údajně v dost pokročilé fázi. Pokud Inter chce Perišiče udržet, musí okamžitě přistoupit na Chorvatovy podmínky (tříletý kontrakt s vyšším platem než 4,5 milionu, které Nerazzurri aktuálně nabízí), jinak Perišič tráví v Interu svůj poslední měsíc.

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Fotbalové zprávy - FC Juventus CZ - Onlajny.com
Privace Policy