Aktuální ↓ zprávy ↓
Zítra 21:00
Liga mistrů, Finále
MANCHESTER CITY
INTER
Atatürk Olimpiyat, Istanbul
Aktuální počasí:
20°C
vlhkost 68%
vítr 3.6 m/s

Absence hráčů

Henrique Dalbert
Henrikh Mkhitaryan poranění stehna
Milan Škriniar záda
www.eurofotbal.cz
Manchester City doufá v treble a dosáhnout na něj může už v sobotu večer. Tehdy se totiž o slovo přihlásí elektrizující utkání s fantastickou pověstí. V Turecku bude opět vše na nohou, protože se anglický celek a Inter Milán střetnou v opulentním finále Ligy mistrů.
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 26.05.2023  

Simone Inzaghi získal za 2 roky v Interu již čtyři trofeje - dvakrát italský pohár a dvakrát superpohár. Je to čtvrtý trenér v historii, který dostal Inter do finále Ligy mistrů a jediný, který je Italem. Zároveň je to první kouč, který od dob Manciniho (2004-2008) vydrží na lavičce aspoň 3 roky.

Inter se podle FCInterNews dohodl na podmínkách smlouvy s Francescem Acerbim. Aby se zkušený obránce mohl k Interu připojit natrvalo, zbývá najít dohodu s Laziem, odkud Acerbi v Interu hostuje.

Acerbimu běží smlouva s Biancocelesti do konce června 2025. Inter má možnost hráče koupit, dohoda obsahuje klauzuli v hodnotě 4 mil. Eur. Inter však očekává výraznou slevu podobně jako v případu Edina Džeka. Nerazzurri údajně nabízí Laziu zpočátku bezplatný přestup obsahující klauzuli, podle níž zaplatí přibližně 1,5 mil. Eur, jakmile bude splněn snadno dosažitelný cíl. Tým z hlavního města by však radši peníze předem. Lze očekávat další jednání. Není však pravděpodobné, že by se Acerbi po sezoně vracel.

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Fotbalové zprávy - FC Juventus CZ - Onlajny.com
Privace Policy