Finále it. poháru: Fiorentina - Inter 1:2

24/05/23 - Inter znovu neprohrál finále a obhájil loňské vítězství v Coppa Italia, když porazil AC Fiorentinu 2-1. Začátek zápasu se nevyvíjel dobře, hráči nerazzurri vypadali ospale a nesehraně. A už ve 3.minutě inkasovali. Chvíli trvalo než se dali dohromady a začali šlapat. Velké šance spálil Edin Džeko. Naštěstí naprosto přesný byl Lautaro Martinez, který dvěma góly ještě v prvním poločase otočil skóre. Inter se pak nikam nehnal a snažil se hrát bezpečně. Dlouho se mu to dařilo, ale posledních 20 minut bylo divokých. Inter v několika šancích mohl navýšit vedení, ale i fialky si vypracovaly několik velkých příležitostí a k vyrovnání měly nakonec hodně blízko. Nestalo se a tak Inter slaví zisk deváté trofeje Coppa Italia.