Inzaghi: Na začátku jsme měli špatný přístup

25/05/23 - Simone Inzaghi vyhrál sedmé finále v řadě ve všech soutěžích po té, co Inter obhájil Coppa Italia a porazil Fiorentinu 2:1. Inzaghi je znám jako italský král pohárů, protože se jedná o jeho sedmé finále v řadě, které jako trenér vyhrál na lavičce Interu a Lazia. Coppa Italia vyhrál poprvé v sezoně 2018-19 v Laziu.

"Jsem šťastný, protože jsme vyhráli pohár, který jsme chtěli, abychom potvrdili to, co se nám povedlo v minulé sezoně. Fiorentina je kvalitní tým, který nám dělal velké problémy," řekl Inzaghi pro Mediaset. "Začali jsme špatně a měli jsme špatný přístup, což je pro nás výjimečné, ale kluci si vedli dobře, když se i tak udrželi ve hře a pak to otočili."

Pro Nerazzurri je to již další úspěšná sezona, v níž získali a obhájili italský pohár a superpohár z minulé sezony a ještě je čeká 10. června finále Ligy mistrů proti Manchesteru City. "Čekají nás poslední dva zápasy Serie A, pak Istanbul a skvělá sezona, ve které chceme pokračovat," řekl kouč.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy