Dojatý Lautaro Martinez: Daří se nám získávat trofeje

25/05/23 - "Upřímně řečeno, jsem dojatý, protože už několik let přinášíme tomuto skvělému klubu trofeje a musíme v tom pokračovat. Jsem velmi šťastný," řekl Lautaro Martinez pro Mediaset po výhře na Fiorentinou a zisku devátého italského poháru pro nerazzurri.

"Chtěl jsem zvednout další pohár, o tom je sport, o vítězství. Prvních patnáct minut jsme začali špatně, ale pak jsme našli ten správný přístup a dokázali to otočit. Jsem velmi rád, že se mi podařilo přivézt tuto trofej zpět do Milána, nebo spíše ji tam udržet, vzhledem k tomu, že tam byla loni." Nerazzurri vyhráli Coppa Italia v minulé sezóně, když porazili Juventus v prodloužení. "Chci i nadále pomáhat Interu, protože mi na něm záleží."

Pro Lautaro Martineze, který v prosinci s Argentinou vyhrál i mistrovství světa v Kataru, to je skvělá sezona 2022-23, takže se zdá, že v současné době nemůže přestat sbírat trofeje.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy