Agent Hakimiho: Má smlouvu, není to o tom, co chce

04/06/23 - Agent křídelního záložníka Paris Saint-Germain Achrafa Hakimiho potvrzuje, že hráč miluje Inter a byl na San Siru šťastný, ale budoucnost není o tom, co chce. V posledních týdnech se objevily zprávy, že Hakimi cítí nostalgii po Nerazzurri a chce se vrátit do klubu, který opustil v roce 2021 za 60 milionů eur plus 11 milionů eur na výkonnostních bonusech.

Jeho působení v PSG bylo plné vzestupů a pádů, přičemž se objevily náznaky, že 24letý hráč by rád zkusil znovu něco jiného. To by mohlo zahrnovat návrat do Interu, třeba po vzoru další vracející se hvězdy, jako je Romelu Lukaku. "Achraf je hráč PSG, který má ještě tři roky platnou smlouvu," řekl agent Alejandro Camano pro Interdipendenza.net. "Vrátil by se do Interu? Nejde o to, co chce, realita je taková, že je hráčem PSG. Miluje Inter, v Miláně byl šťastný, ale k dnešnímu dni je situace taková, jaká je."

V této sezoně marocký reprezentant nastoupil za PSG k 39 soutěžním utkáním, v nichž si připsal pět branek a šest asistencí.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy