Marotta: Ve fotbale ne vždy vyhraje ten, co má více peněz

05/06/23 - Beppe Marotta pro Sky Sport Italia a Sport Mediaset: "Na sportu je krásné to, že veškeré předpovědi se vždy dají zvrátit. Rovnice, kdy ten, který utratí nejvíc peněz, musí vyhrát, ve fotbale ne vždy platí. Víme, že Man City jsou velcí favorité, zcela zaslouženě hrají ve finále, mají skvělý tým a jsou ekonomickou velmocí fotbalu. Ale my chceme dokázat, že sny se dají plnit."

"Hlavní zásluhu na tomto úspěchu má trenér Inzaghi, díky němuž, navzdory velké kritice a tlaku, jenž se na něj během sezóny vyvíjel, můžeme tuto sezónu označovat za mimořádnou."

"Džekovi končí smlouva a Lukaku je pouze na hostování. Jsme rádi, že s Chelsea můžeme jednat o dalším průběhu, ale momentálně je vše nejisté. Nejdříve si musíme všichni sednout a probrat plány na příští sezónu. Každopádně oba hráči jsou velcí profesionálové a samozřejmě budeme rádi, když je budeme mít i nadále k dispozici." [

Autor: Martin Frydryšek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy