Alexis Sánchéz trpí chudokrevností

12/09/23 - Trenér Chile chce, aby Alexis Sanchez byl k dispozici jeho reprezentaci a mohl tak nastoupit i proti Kolumbii, ale jeho bývalý kondiční trenér varuje, že kvůli chudokrevnosti nebude hráč Interu v nejlepší formě.

Obavy se objevily, když se Sanchez během mezinárodní povinnosti v Chile nezúčastnil tréninku a podstupoval lékařské ošetření, později bylo oznámeno, že se jedná o mírnou formu anémie. Italská média jsou přesvědčena, že Inter o tomto stavu věděl a přišel na něj během lékařské prohlídky, když přicházel z Olympique Marseille jako volný hráč v posledních dnech přestupového období. Strach z něho neměl.

Bývalý kondiční trenér Chile Hernan Torres však promluvil pro Redgol a varoval, že anémie bude mít vliv na výkon Alexise Sancheze, a to jak pro jeho zemi, tak pro Inter. "Fyzická aktivita je závislá na průtoku krve, takže nedostatek železa a červených krvinek je při intenzivní činnosti velký problém. To se dá řešit různými způsoby, ale spolu s tím, že už nějakou dobu nehrál v profesionální soutěži, Alexis Sanchez určitě nebude v nejlepší formě."

Útočníkovi bude v prosinci 35 let a ve 153 seniorských zápasech za Chile nastřílel 51 gólů.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy