Italský pohár: Inter - FC Bologna 1:2 po prodloužení

20/12/23 - Inter italský pohár neobhájí, vypadl již v osmifinále s Boloňou po prodloužení 1:2. Na San Siru se hrála hra na vyčkávanou, Inter byl aktivnější, snažil se najít skuliny v obraně hostí, ale nedařilo se. Boloňa nebyla prakticky vůbec nebezpečná. Když už to vypadalo, že se budou muset oba dva týmy v hlavách připravovat na prodloužení, přišel dárek a ruka v pokutovém území Boloni. Lautaro Martinez však penaltu zahodil a tak po devadesáti minutách gól nepadl. Hned na začátku prodloužení poslal Inter do vedení po rohovém kopu hlavou Carlos Augusto. Černomodří byli v první části prodloužení aktivnější a chtěli přidat ještě jednu branku. V druhé části však někteří hráči viditelně fyzicky odpadli. Prakticky z ničeho hosté vyrovnali. Gól padl z jejich prvního rohového kopu v době, kdy jich měl Inter na kontě již 12. Jen o pár minut později přišel rychlý brejk hostí do unavené obrany a druhý rozhodující gól.