Serie A: Monza - Inter 1:5

13/01/24 - Inter jako zimní šampion vstoupil do druhé části sezony úspěšně a ve 20.kole Serie A vyhrál v Monze 5-1 a nadále ligu vedou. Nerazzurri byli v zápase lepším týmem, vytvořili si i spoustu šancí, které však ani zdaleka všechny nedokázali proměnit. V zápase byly k vidění hned tři penalty, hned z té první, za ruku, se díky Hakanovi dostali ve 12.minutě do vedení. Jen o dvě minuty později skóroval i Lautaro. Gól domácích neplatil pro ofsajd a tak poločas skončil 0-2. Calhanoglu přidal po nahrávce od Thurama třetí gól, domácí chvíli na to snížili na 1-3 z penalty po faulu Darmiana. V 84.minutě měl Inter druhou penaltu, kterou proměnil Lautaro. Na konečných 5-1 dostal skóre Marcus Thuram.