Liga mistrů: Atletico Madrid - Inter 2:1, 3:2 na penalty

14/03/24 - Inter vypadl v osmifinále Ligy mistrů. Přestože si přivezl z Milána do Madridu výhru 1-0 a navíc se v prvním poločase dostal zásluhou pěkné akce zakončené Dimarcem do vedení, přes Atletico nepřešel a do finále se znovu nepodívá. Španělský tým po inkasované brance rychle vyrovnal, když Pavard netrefil při odkopu míč. Nerazzurri se v druhém poločase spíš bránili a čekali na brejky. Ty přišly, ale sólový únik na brankáře nevyužil Thuram ani Barella. Inter v závěrečném tlaku inkasoval v 87.minutě druhou branku od Depaye. Ten chvíli předtím nastřelil ještě tyč. V samotném závěru nastavení neproměnil stoprocentní šanci domácích Riquelme. V prodloužení byl chvíli aktivnější Inter, chvíli Atletico, chvíli to vypadalo, že hráči toho mají dost a čekají na penalty. Góly nepadly. Zatímco u domácích neproměnil penaltu jen jeden hráč, na druhé straně Oblak chytil střelu Alexisovi a Klaassenovi a při páté sérii Lautaro přestřelil.