Serie A: Inter - Cagliari 2:2

14/04/24 - Inter nedokázal využít bodové ztráty AC Milán a doma pouze remizoval s o záchranu bojujícím Cagliari 2:2. Po 32 kolech tak rozdíl v počtu bodů je nadále stejný - 14. A pořád platí, že pokud chce Inter získat scudetto co nejdřív, musí v milánském derby, které se bude hrát za týden v pondělí, vyhrát. Proti Cagliari poslal černomodré do vedení po přihrávce od Alexise Sáncheze Marcus Thuram již ve 12.minutě. Další góly ale nepřicházeli a hosté dokázali z ojedinělé akce vyrovnat. Interu pomohla ruka, po které se kopala penalta. Calhanoglu se znovu nemýlil a poslal svůj tým podruhé do vedení. Cagliari se však nevzdalo a v 83.minutě vyrovnalo.