Calhanoglu dal gól přímo z rohu: Takto jsem to chtěl

05/12/21 - Hakan Calhanoglu přiznal, že z rohu mířil přímo na branku úmyslně přímo od rohového praporku, aby překvapil brankáře Říma Ruie Patrícia. Inter se ujal vedení a do konce poločase vstřelil ještě další dvě branky. Protože po přestávce už žádnou nepřidal, porazil AS Řím na Olympijském stadionu v 16.kole Serie A 3-0.

"Ano, chtěl jsem takto dát gól," odpověděl Calhanoglu. "Vždycky se snažím mířit k bližší tyči a tentokrát to vyšlo. Jsem rád i za asistenci pro Edina Džeka. Inter v zápase dominoval, Romě jsme nedovolili vůbec nic, byl to skvělý výkon."

Byl to nejlepší výkon Interu v sezoně pod novým trenérem Simone Inzaghim? "Měli jsme i další skvělé, proti Juventusu a AC Milán, bez ohledu na to, že výsledky byly remízové. Nikdy jsme nepřestali věřit."

Calhanoglu byl ještě v dresu AC Milán známý tím, že byl neuvěřitelně nekonzistentní, ale zdá se, že v Interu se proměnil. "Cítím se teď sebevědoměji a v opravdu dobré formě. Chci ze sebe vydat to nejlepší pro tým, zbytek přijde jako později.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy