Inzaghi: Hráči byli proti Laziu skvělí

11/01/22 - Simone Inzaghi po včerajšom zápase: “Góly obrancov? Mám veľmi silný káder, tvrdím to od začiatku. Treba takto pokračovať, dneska všetci rivali vyhrali, nieje čas nad ničím rozmýšľať, treba vyhrávať a vyhrávať. Dnes sme vyhrali zaslúžene, teraz nás čaká veľmi dôležité finále na našom štadióne.”

“Chalani boli dneska dokonalí, dlhšiu dobu nehrali a Lazio mohlo byť natom kondične lepšie, ale my sme odohrali čo sme chceli. Po zápase som všetkých pochválil. Najviac hrdým ma robí fakt, že každý je maximálne zapojený do praxe. Proti Turínu bol Vidal najlepší na ihrisku a dnes Gagliardini taktiež jeden z najlepších. Je to dôkaz toho, že každý je vžitý do situácie. Tieto dva zápasy to krásne odzrkadlili.”

“Ostatní tréneri hovoria že len sami si môžeme prehrať titul? 22. novembra, keď sme boli 7 bodov pod dvoma tímami, som to tak často nepočúval. Teraz o tom hovorí každý a je to zásluha hráčov. Ja som v tento tím veril vždy.”

“V útoku sa nič meniť nebude, mám štyroch perfektných útočníkov a môžem ich pravidelne alternovať. Najlepšiu dvojicu vyberám vždy na základe zápasu.”

“Superpohár? Je to pre nás veľký sen a odovzdáme zo seba všetko, chceme našim fanúšikom dopriať nezabudnuteľný večer.”

Autor: Matteo Ciammaichella

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy