Noviny kritizují Inzaghiho a Handanoviče

06/02/22 - Italský tisk vyzdvihl špatné střídání Simoneho Inzaghiho a označil výkon Samira Handanoviče za trapas při prohře Interu v derby s Milánem (2:1). Nerazzurri se ujali vedení po 38 minutách zásluhou Ivana Perišiče, ale dva rychlé góly Oliviera Girouda v 75. a 78. minutě zajistily tři body svěřencům Stefana Pioliho, kteří nyní v ligové tabulce zaostávají za svým meziměstským rivalem o jediný bod.

Corriere dello Sport měl pocit, jako by Inzaghiho střídání způsobila, že Inter přestal mít zápas pod kontrolou, a Handanovičův výkon také zkritizoval. Tuttosport poznamenal, že Handanovič udělal velmi vážnou chybu pro význam, který by mohla mít v boji o titul. Turínské noviny také poznamenaly, že Inzaghiho práce se v prvním poločase vyplatila, ale tým propadl kvůli zahlcení událostmi.