Brozovič by proti Juventusu hrát měl, De Vrij je stále nejistý

31/03/22 - Marcelo Brozovič se vrátil k plnému tréninku ke svým spoluhráčům v Interu a očekává se, že v neděli nastoupí proti Juventusu. Derby d'Italia by mohlo být klíčovým utkáním jak pro první čtyřku, tak i pro boj o Scudetto, protože se hraje mezi třetím a čtvrtým místem.

Brozovič se stále potýkal se zraněním lýtka, které ho vyřadilo z utkání proti Turínu a Fiorentině (1:1) na začátku měsíce. Přes reprezentační přestávku měl čas na to, aby se zotavil, a dnes pokračoval v tréninku se zbytkem týmu, i když jen po část tréninku. I tak je to ale povzbuzení a chorvatský reprezentant se nyní pravděpodobně vrátí do sestavy od začátku zápasu s Juventusem.

O něco nejistější je situace se Stefanem de Vrijem, který stále trénuje podle individuálního plánu oproti ostatním. Sky Sport Italia uvádí, že pokud se De Vrij nestihne zapojit do hry včas, pak se na pravé straně tříčlenné obrany představí Danilo D'Ambrosio, ve středu Milan Škriniar a vlevo Alessandro Bastoni.

Edin Džeko je favorizovaným partnerem Lautaro Martineze v útoku, na lavičce tak zůstanou Alexis Sanchez a Joaquin Correa.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy