Adrien Rabiot: Zápas rozhodl rozhodčí

04/04/22 - Adrien Rabiot tvrdí, že o prohře s Interm rozhodl rozhodčí. "Jsem spokojený se svým výkonem i výkonem celého týmu. Odehráli jsme skvělý zápas, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit gól," řekl Rabiot pro DAZN. "Stejně jako v Lize mistrů nám chyběl jen gól. Pokud jde o mě, Juve hrálo v obou těchto zápasech lépe než soupeř," pokračoval francouzský internacionál.

"Trefili jsme břevno, tyč, možná jsme měli mít i penaltu. Dnes večer rozhodl zápas rozhodčí. Myslím, že faul na Denise Zakariu byl uvnitř pokutového území. Byl to důležitý incident, který bohužel změnil průběh zápasu."

VAR prověřil incident, kdy rozhodčí nařídil volný kop za strčení do Zakarii hned na hranici pokutového území, a rozhodl, že to nebylo uvnitř. "Chtěli jsme vyhrát, přeskočit Inter a vytvořit tlak na Neapol a Milán. Ještě je třeba nasbírat hodně bodů, ale když jde o Scudetto, je to těžké."

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy