Prezident a generální ředitel Interu Giuseppe Marotta neskrýval obrovskou hrdost bezprostředně po domácí remíze s Hellasem Verona, po které následovaly velkolepé mistrovské oslavy na trávníku San Sira. Marotta označil zisk 21. scudetta v kombinaci s triumfem v Coppa Italia za neskutečný milník a poděkoval všem složkám klubu, které se na této historické sezóně podílely. V rozhovoru pro klubová média nastínil také strategické plány pro nadcházející letní přestupové období. Zdůraznil, že fanoušci nemají očekávat žádnou divokou revoluci, nýbrž promyšlenou evoluci stávajícího vítězného kádru. „Náš cíl je jasný – chceme pokračovat v budování vyváženého týmu, který ideálně kombinuje dravé mládí se zkušenostmi ostřílených matadorů,“ prohlásil šéf Nerazzurri. Marotta rovněž vyzdvihl skvělou práci s klubovou akademií, což dokumentoval fakt, že v zápase proti Veroně se na hrací ploše objevili hned čtyři odchovanci Interu, což je směr, kterým se klub hodlá ubírat i nadále.



































V souboji týmů z opačných konců tabulky zakončí mistr Serie A Inter Milán své domácí vystoupení proti sestupující Veroně, která se bude chtít vyhnout nelichotivému rekordu.

