Doma65.610
    Venku20.667
    Doma75.831
    Venku25.000
    21' Baggio, 49' Caracciolo - 62' Cruz, 87' Vieri p.
    Žluté karty: -
    Střely na bránu: 4-6
    Držení míče: 25:38 - 28:31
    Rohy: 1-10
    Diváci: 25.000
    Rozhodčí: Pieri

INTER (4-4-2): Toldo 5, Helveg 5 (69' Emre), Materazzi 6, Cordoba 5.5, Brechet 5, J.Zanetti 5.5, C.Zanetti 6, Almeyda 5.5, Kily Gonzalez 5.5 (59' Cruz 7), Recoba 6, Vieri 5.5 (12 Fontana, 15 Adani, 17 Cannavaro, 22 Okan, 30 Martins). Trenér: Cúper

Brescia (4-4-1-1): Saja 6, Petruzzi 6.5, Mareco 6.5, Dainelli 6.5, Martinez 6, A. Filippini 6 (68' Schopp), Di Biagio 6.5 (87' Brighi), Matuzalem 6, Bachini 6 (71' Mauri), Baggio 7.5, Caracciolo 7. (22 Agliardi, 34 Gonzalez, 14 Correa, 9 Maniero). Trenér: De Biasi 6.5

Roberto Baggio a Ivan Cordoba

Na stadiónu Maria Rigamontiho v Brescii se odehrál Cúperův poslední zápas na lavičce Interu. Ani on sám jistě netušil, že bude vyhozen dříve než po slíbených třech důležitých zápasech, o kterých hovořil prezident Massimo Moratti. Zápas začal pro nerazzurri přímo tragicky a zachráncem potápějící lodi se stal střídající Cruz, minutu po té, co přišel na trávník vstřelil gól a pár minut před koncem zařídil penaltu. Inter po remíze 2:2 vydřel aspoň bod.

Velmi očekávaný byl start Alvara Recoby, který dostal v této sezóně důvěru vůbec poprvé. Hladový po fotbale však El Chino moc nebyl. Jeho výkon sice špatný nebyl, ale nic extra také nepředvedl. Domácí začali tvrdě. První varování poslal Matuzalem a Toldo konečky prstů likvidoval střelu z 25 metrů. Inter odpověděl střelou Javiera Zanneti. Byla však tečována a nerazzurri, tak zahrávali jen rohový kop. Na ně vyhráli 10-1. Obrana nepůsobila vůbec jistým dojmem po chybách Thomase Helvega a Cristiana Zanettiho, hasil nebezpečí až Ivan Cordoba. Brescia nadále tlačila a exinterista Luigi Di Biagio byl velmi blízko k odplatě. Ve 14.minutě zahrával trestný kop a Toldo se musel vytáhnout. Po nahrávce C. Zanettiho ohrozil branku soupeře Kily Gonzales. I jeho střela však byla zblokována. Další hrubka v defenzivě Interu přišla v 19.minutě. nejprve chyboval Brechet, pak i brankář Toldo a Roberto Baggio dostal Brescii do vedení.

Inter byl po celý zbytek v šoku a nezmohl se prakticky na nic. Druhá půle začala jako ta první. Matulazemova střla šla tentokrát jen těsně vedle. Brechet mohl odčinit svoje hrubky v obraně gólem. Jeho hlavičce po rohovém kopu chybělo málo. Gól přišel ale na druhé straně. Roberto Baggio předložil centr Andreaovi Caracciolovi, který překonal hlavou Tolda 2-0. Cúper odpověděl střídáním. Kilyho nahradil Cruz, hrálo se tak na tři útočníky. Změna pomohla okamžitě. Cruz si naskočil na Recobův přímák a hlavičkou snížil. Inter se zvedl a uzavřel Brescii na její vlastní polovině. Snažil se hlavně Recoba, který to zkoušel z dálky. V 76.minutě musel gólman Saja předvést velmi dobrý zákrok. V posledních deseti minutách se hrálo nahoru a oba týmy měli dost šancí, vylouženou však žádnou. Tři minuty před koncem však Dario Dainelli v pokutovém území fauloval Cruze a rozhodčí nařídil penaltu. Christian Vieri nezávahal a vyrovnal skóre.

Sudí nastavil neuvěřitelných sedm minut, v kterých by se dala bouřlivá atmosféra přímo krájet. Nic se nestalo a oba týmy se rozešli smírně. Inter vybojoval aspoň bod. Na vedoucí Juventus jich ztrácí ale podstatně víc.