Venku30.506
    Doma82.000
    Venku79.775

Adriano a Martins

55' Martins, 67' Martins, 90'+2' Vieri
    Nejlepší hráč: Martins

INTER (4-4-2) : Toldo 6, J.Zanetti 6, Cordoba 6, Materazzi 6.5, Favalli 6 (46' Stankovic 6.5), Karagounis 6 (86' Gamarra), Veron 6.5, Cambiasso 7, Kily Gonzalez 6, Adriano 6.5 (68' Vieri 6.5), Martins 7.5. (15 Carini, 5 Emre, 9 Cruz, 11 Mihajlovic) Trenér: Mancini 7

Brescia (3-5-1-1) : Castellazzi 6.5, Zoboli 6, Di Biagio 5, Domizzi 5.5, Martinez 5.5, Stankevicius 5.5 (55' Sculli 5), Milanetto 5.5, Berretta 5 (46' Vonlanthen 6), Wome 5.5, Schopp 5 (61' Mannini 5), Caracciolo 5.5(22 Agliardi, 11 Del Nero, 21 Zambrella, 27 Jadid) Trenér: Dolcetti (Alberto Cavasin diskvalifikován)

Inter v 35.kole zavítal na půdu Brescie. Domácí potřebovali nutně podobat, protože se v tabulce nacházeli v sestupových vodách. Urvat aspoň bod se jim ale nepodařilo a prohráli rozdílem třídy 0:3. Dvě branky vstřelil Martins, který se trefil do černého v posledních 11 záapsech teprve podruhé a potřetí. V nastaveném čase přidal gól Vieri. Oba dva útočníci tak mají na kontě 11 prvoligových branek.

V první poočase byl Inter lepší a soupeře k ničemu nepustil. Jedinou vážnější šanci měla Brescia v podobě přímého kopu. Exinterista Gigi Di Biagio ho však rozhrál přímo do náruče Tolda. Jako první však zahrozil Adriano. Jeho střelu vyrazil Castellazzi. I další povedená rána patřila Adrianovi. Šla však mimo. Další útok vedl po pravé starně Verón. Místo očekávaného centru nahrál blíže postavenému Karagounisovi. Řek však přihrávku nečekal a tak ve vyložené pozici si míč musel nejprve zpracovat. Následnou střelu obrana odvrátila přímo k Verónovi, který ranou z voleje nadělal Castellazzimu pořádné problémy. Po jeho zásahu míč jen těsně minul vzdálenější tyč. Očekávaný gól přišel v podání Karagounise. Adriano zamotal obránce a prostrčil míč přímo k němu. Zorba si pohrál s míčem a do odkryté brány skóroval. Rozhodčí však branku pro ofsajd neuznal. Jestli opravdu byl, tak milimetrový. Poločas skončil bez branek.

Po přestávce přišli chvíle pro Martinse. V 55.minutě poslal Adriano míč do běhu Verónovi, ten však ještě viděl lépe postaveného Nigerijce. Mr. Oba Oba si míč zpracoval, zamířil přesně k tyči a vysekl salta mortale - 0:1. O deset minut později se prodral do pokutového území Karagounis. Řecký záložník s vydatnou podporou domácích doslova procpal a ideálbně nahrál volnému Martinsovi. Ten nezaváhal a zvýšil na 2:0.Inter pak dovolil soupeři i pár brejků. Paradxoně všechny čtyři slušné šance skončili střelou či zblokovanou střelou dva metry od pravé tyče. Toldo svými zákroky nedovolil domácím snížit. V 86.minutě napálil Stankovič z úhlu boční síť. V nasteveném čase vybojoval balón Martins, dostal se do šestnáctky a místo toho, aby střílel na hattrick nesoecky přihrál nebíhajícími Vierimu. Bobo se nezmýlil a upravil na končených 0:3.

Inter je i nadále s přeheldem třetí. Zbývají tři kola do konce sezóny a před čtvrtým Udinese má náskok šesti bodů. Jedna výhra ho tak dělí od definitivní bronzové příčky zajišťující předkolo Ligy mistrů.