Červené karty: Ibrahimovic 58', Grosso 84'
Rozhodčí: Stephen Bennett (Anglie)
Nejlepší hráč: Javier Zanetti

INTER (4-4-2) : 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 11 Grosso; 4 Zanetti, 15 Dacourt, 5 Stankovic (21 Solari 77'); 7 Figo (91 Mariano Gonzalez 67'); 8 Ibrahimovic, 18 Crespo (10 Adriano 77'). (1 Toldo, 16 Burdisso, 77 Andreolli, 6 Maxwell) Trenér: Mancini

Bayern (4-4-2) : 1 Kahn; 2 Sagnol, 3 Lucio, 5 Van Buyten, 21 Lahm; 20 Salihamidzic (7 Scholl 70'), 39 Ottl, 31 Schweinsteiger, 17 Van Bommel; 10 Makaay (24 Santa Cruz 82'), 14 Pizarro (11 Podolski 89'). (22 Rensing, 6 Demichelis, 8 Karimi, 19 Dos Santos) Trenér: Felix Magath

Tragické výkony Interu v Lize mistrů pokračují. Na San Siru si jeho hráči vykoledovali doslova ostudu. Utkání s Bayernem Mnichov dohrávali bez dvou zbytečně vyloučených hráčů. Nejprve Zlatan Ibrahimovič viděl po dvou útočných faulech dvě žluté karty, aby pak obránce Fabio Grosso zákeřně loktem fauloval Sagnola a šel se předčasně sprchovat také. To se nelíbilo asistentovi trenéra Mihajloviče a tak byl rozhodčím vykázán na tribunu. To samé potkalo i Hoenesse z Bayernu. Německý tým vyhrál 2-0. Devět minut před koncem neuhlídal Pizarra Grosso. V nastavení udělal hrubku Cordoba a samostatný nájezd na gólmana proměnil Pizarro.

Inter je v základní skupině B poslední a pokud chce myslet na postup, nesmí si již žádné zaváhání dovolit. Další "skvělou" zprávou je zranění Dejana Stankoviče. Mancini má potíže se zálohou a v neděli v lize mu po Cambiassovi a Vieirovi bude chybět již třetí základní kámen záložní řady. Proti Bayernu vyřešil potíže tak, že kapitán Javier Zanetti hrál v záloze. Svůj pětistý zápas za Inter tak odehrál na netradičním postě. V obraně na jeho místě hrál Maicon. Na levé straně dostal šanci Grosso a všem akorát ukázal, jak mu narostlo sebevědomí. Podílel se na prvním inkasovaném gólu a v závěru se nechal po stupidním a úmyslném faulu loktem vyloučit.

V prvním poločase se na fotbal moc dívat nedalo. V první šanci po rychlém brejku neuspěl Ibrahimovič. Na poslední chvíli si ukopl míč a Kahn tak měl k němu blíže. Na druhé straně vyrazil střelu Makaaye skvělým zákrokem Julio Cesar. Za zmínku pak stojí ještě lehká střela Grosse a slušná rána Zlatana, která skončila těsně vedle. Stejný hráč dostal v 41.minutě žlutou kartu v pokutovém území soupeře, co nenápadně chytil pod krkem Van Buytena.

V 55.minutě měl Inter dobrou příležitost. Míč se dostal v šestnáctce ke Crespovo, kterého ale z voleje nedokázal v dobré pozici trefit. Krátce na to dostal Ibrahimovič za nebezpečný šlapák druhou žlutou kartu a Inter šel do desíti. Jako tradičně mu oslabení pomohlo a začal se snažit. V 61.minutě zastavil střelu Zanettiho Hernan Crespo a v ideální pozici nedokázal zamířit přesně. V 81.minutě se po nenápadné akci ujal vedení Bayern. Fabio Grosso nedokázal uhlídat Pizarra, který koníčkem překonal gólmana. Stejný hráč pak byl v 88.minutě vyloučen. Dvojitou přesilovku využil v nastavení Podolski po kiksu Cordoby, který netrefil míč a nabídl ho soupeři.