1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
10.kolo 06/11/10 20:45 CET - Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Doma:   63.318
Venku:  27.459
Dom.max: 78.883
Ven.max: 38.998

27' Eto'o p. - 14' Caracciolo
Nejlepší hráč: Samuel Eto'o

INTER (4-4-2): 12 Castellazzi; 13 Maicon (27' Cordoba), 6 Lucio, 25 Samuel (51' Santon), 26 Chivu; 27 Pandev, 4 Zanetti, 10 Sneijder (46' Obi), 29 Coutinho; 22 Milito, 9 Eto'o. (21 Orlandoni, 23 Materazzi, 40 Nwankwo, 88 Biabiany). Trenér: Rafael Benitez.

Brescia (4-4-2): 1 Arcari; 5 Zebina, 9 Caracciolo, 11 Cordova (66' Budel), 17 Baiocco, 23 Dallamano, 26 Martinez, 28 Berardi, 32 Diamanti (73' Bega), 33 Kone (76' Eder), 56 Hetemaj. (12 Leali, 8 Vass, 15 Zambelli, 18 Possanzini). Trenér: Giuseppe Iachini.

Postřehy
Bída. Inter se proti Brescii protrápil k remíze, kterou ze sporné penalty zařídil Samuel Eto'o.

Inter neporazil nováčka soutěže.

Tradice pokračuje. Během zápasu se znovu zranili další hráči. Zřejmě kvůli "oblíbeným" svalovým problémům nedohrál zápas Maicon, Samuel byl odnesen na nosítkách kvůli problému s kolenem.

Benitez má velké problémy s vytváření základní sestavy. Nejkritičtější místo je post defenzivního záložníka. Kvůli zranění nemohou hrát Stankovič, Cambiasso, Mariga, Muntari a Motta. Mimo hru je i brankářská jednička Julio Cesar.

Ve 27.minutě musel za zraněného Maicona na hřiště Cordoba. Benitez překavpivě neposlal na trávník Santona, který je na tomto postu zvyklý hrát. Santon přišel až v 51.minutě za dalšího zraněného - Samuela. Cordoba tak šel na stopera, Santon hrál vpravo a rozhodně lépe než Maicon.

V poločase překvapivě vystřídal trenér Sneijdera. Na jeho místo šel mladíček Obi.

Za Inter hráli Countinho, Obi a Santon. Jinak řečeno 18letý, 19letý a 19letý hráč.

V 30.minutě nastřelil Eto'o břevno.

Rozhodčí minimálně třikrát na hřišti podklouzl.

V poslední minutě se musel měnit píchlý míč.

Fotogalerie Serie A, 10.kolo -> Inter - Brescia - zobraz všechny fotky

Eto'o a Sneijder

Samuel Eto'o

Statistiky a rekordy
Za posledních 8 let hrál Inter doma s Brescií teprve potřetí. V roce 2004 s ní na San Siru dokonce prohrál 1-3. Dvě branky za hosty dal Caracciolo, který se trefil i dnes.

Jedinou branku nerazzurri vstřelil tradičně Samuel Eto'o. Byla to jeho již 17.trefa v této sezoně za Inter. Ostatní spoluhráči vstřelili dohromady 9 branek. Kamerunec vede s 8 zásahy tabulku střelců Serie A a se 7 kralujce v Lize mistrů.

Inter nedal v posledních 6 ligových zápasech nikdy víc než jednu branku.

Inter loni a Inter letos. Den a noc. Právě takhle působí obhájce historického treblu. Dnes jen stěží uhrál remízu na domácí půdě s Brescií a kouč Rafa Benítez by se měl pořádně zamyslet nad tím, co je špatně. Úvod zápasu sice zastihl v šancích Sneijdera, který pálil z trestného kopu a Eto'a, ale oba zlikvidoval gólman Arcari, a tak v 15. minutě překvapila San Siro Brescia. Caracciolo se dostal k dlouhému míči, obešel Samuela a poslal míč podél Castellazziho do branky. Brescia udeřila skutečně z ničeho, ale to hosty skutečně netrápilo. Hrát se snažil prakticky jen Inter, jenže to bylo spíš trápení. Coutinha pár minut po prvním gólu vychytal Arcari. Eto'o svým pokusem trefil tyč. Po půlhodině hry Eto'o přihrával Panděvovi, který sice prostřelil Zebinu, ale míč zamířil mimo. Stejná dvojice pracovala i vzápětí, Eto'o přichystal pro Panděva další skvělou pozici, ale ani teď domácí útočník nedal. Zebina pouze přihlížel. Pak mohla opět jako blesk z čistého nebe udeřit Brescia, ale spolupráce Diamantiho se Zebinou nevyužil Caracciolo, když poslal míč těsně vedle. Ve druhé půli byli nejaktivnější Santon s Eto'em, nejlepší hráči Interu, ale k ničemu to nevedlo. Tedy až do 73. minuty. To byl ve vápně faulován Samuel Eto'o a Nerazzurri dostali jedinečnou šanci ke srovnání. Sám Eto'o penaltu s přehledem proměnil. Hosté ale značně protestovali, protože penalta byla hodně přísná, Eto'o spíše sám uklouzl po míči. Mnohem více jak penaltový vypadal zákrok z 87. minuty, kdy Zebina zasáhl Milita. Nicméně tady pro změnu píšťalka sudího zůstala němá. Mizérii Interu dovršil v poslední nastavené minutě právě Milito, když se k němu dostal přes několik odrazů míč a on zblízka přestřelil, tohle měl být gól. Ale nebyl a Inter remizoval 1:1.