FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Inter-Juventus: Nejdražší vstupenky v historii
19/02/19 - Tak to tu ještě nebylo. Inter dnes spustil očekávaný volný prodej vstupenek na šlágr proti Juventusu a jen těsně předtím oznámil ceny. Hodně vysoké ceny. A asi ví, proč to dělá. Zájemci o italské derby mají strach, že bude vyprodáno a na stadion se nedostanou. Šok ze zjištěné ceny, tak v dané situaci nemusí být tak velký a vstupenku raději hned koupí. Díky tomu budou mít ještě větší tržby než loni, což se jim v současné situaci, kdy jsou stále pod finančním dohledem UEFA a potřebují vydělávat peníze, rozhodně hodí.

Pokud chcete vědět, kolik stojí a stály vstupenky v roce 2010, čtěte dál. Od nás se i dozvíte, jak se příště dostat ke slevě třeba i 50 eur.

Ultras Rapidu podpořili Interisty
19/02/19 - Ve čtvrtek hrál Inter Evropskou ligu a kromě samotného fotbalu se bylo na co dívat a co poslouchat v hledišti. Vyhlášení ultras Rapidu Vídeň, kteří jsou podle Youtube kanálu Ultras World za rok 2018 4.nejlepší na světě, obsadili tradičně celou svoji tribunu za bránou a nepřetržitě všichni zpívali a podporovali svůj tým. Občas se k nim přidal i nemalý počet fanoušků na podlouhlé tribuně, zatímco hlavní tribuna, tak jako všude jinde, byla nulová. Na začátku se domácí předvedli s choreem v zelenobílých barvách a nápisem SK RAPID WIEN zobrazeným na třech tribunách.

Cechia Nerazzurra - benefity oficiálního fanklubu
03/08/18 - Máš DNA NERAZZURRI? Přidej se do naší velké INTER rodiny a využij všech výhod naplno. Bratry máme po celém světě. Členský balíček s dárky je jen jeden z mnoha benefitů, které ti registrace v oficiálním fanklubu poskytuje.

Inter Club Cechia Nerazzurra je součástí CCIC sdružující všechny oficiální fankluby Interu Milán. Sídlí v Kutné Hoře, založen byl v roce 2003 a s téměř 200 členy patří mezi větší mezinárodní fankluby, kterých má Inter kolem osmdesáti. Členství je roční a podle věku se rozlišuje na seniorské a juniorské.

Přihlašování členů do fanklubu Interu
19/06/16 -
19/06/16 - Už jsi registrovaným členem oficiálního fanklubu? Máš v DNA černomodré barvy? Vyzkoušej pocit být tím pravým fanouškem s průkazkou Interu. Český fanklub Cechia Nerazzurra byl zrozen před 13 lety a díky tomu, že v posledních letech má pravidelně více jak 100 členů patří mezi ty větší fankluby nacházející se mimo Itálii.

Fanoušci kupují víc permanentky
08/10/15 -
Inter se rozhodl, že druhým rokem nebude oficiálně zveřejňovat počet prodaných permanentních vstupenek. Corriere dello Sport ale přišel s informací, že se prodej oproti loňsku zvýšil o 20%. Pokud na sezonu 2014/15 prodali nerazzurri 23 tisíc ročních vstupenek, tak letos by to mělo být přibližně 27 tisíc. S tímto číslem je Inter druhým nejlepším klubem v Serii A. Juventus Turín je o tisícovku lepší. Prozatím.

Choreografie z milánského derby
28/04/15 -
Bezbrankové derby della Madonnina nenabídlo na hřišti žádnou velkou podívanou, o to lepší byla podívaná na tribunách. Ultras Interu z Curva Nord předvedli úchvatnou prezentaci, která trvala zhruba dvacet minut.

Bunda pro členy fanklubu, výjezd na Neapol a AC
26/08/14 -
Ještě pořád nejste zaregistrování fanoušci? Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a využívejte všech jeho výhod. Za roční poplatek mimo jiné získáte průkazku člena, 18% slevu na oficiálním internetovém fanshopu Interu Milán store.inter.it, dále se budete moct zúčastnit autobusových výjezdů na zápasy černomodrých. Pokud raději cestujete individuálně, fanklub vám může zajistit vstupenky i na největší šlágry sezony, které bývají zpravidla vyprodané. Navíc každý získá hodnotný dárek. Členové starší 18 let bundu "K-Way", mládež kšiltovku a děti do 6 let míč velikosti 2.

V letošní sezoně fanklub pořádá hned dva výjezdy. Poprvé se chce na San Siro podívat již v polovině října, kdy Inter přivítá Neapol. Druhý zápas, při kterém členové fanklubu nechtějí na stadionu chybět, je milánské derby. To se hraje v polovině dubna příštího roku.

Výjezd na zápas s Atalantou
25/03/14 -
Výjezd do Milána na zápas s Atalantou jsme plánovali přibližně čtvrt roku a konečně jsme se tedy dočkali. Vše organizoval Zdeněk Salát, fanda Interu, jenž většinu času pracuje v Bělorusku či v Lotyšsku a v Bělorusku žije, dalším účastníkem byl nerazzurro Lukáš Varhaník (příští sezónu vstoupí do fanclubu), jeden fanda Arsenalu křestním jménem Honza, jehož jsme zkoušeli obrátit na naši víru, bohužel však k černomodrému náboženství nekonvertoval a moje maličkost. Tito tři zmínění pánové vyráželi z Jihlavy a mě nabrali kolem 0:45 v matičce Praze.

Report z výjezdu na Inter-Juventus
21/09/13 -
21/09/13 - Již 10 let pořádá fanklub Interu Milán Cechia Nerazzurra autobusové výjezdy na zápasy svého milovaného týmu do Milána. Díky tomu má každý český a slovenský fanoušek nerazzurri možnost si zafandit se svými a vidět, jak natřískaná je tribuna Curva Nord. Konečně může zažít na vlastní kůži, jaké to být v centru dění - na slavném stadionu G.Meazzy, kterému se přezdívá San Siro podle městské čtvrti, kde stojí.

Minulou sobotu se zde hrálo nejdůležitější utkání na Apeninském poloostrovu - Derby d'Italia. Zápas, v kterém proti sobě hrají historicky dva nejúspěšnější kluby Itálie. Toto označení má utkání již z minulosti, kdy nebylo sporu o tom, které dva kluby jsou v zemi nejlepší. Od 90.let minulého století se však o tom dá polemizovat. Přesto v italským novinách titulky zůstávají stejné a AC Milán tak má pouze jedno velké derby - městské s Interem.

Prvních sto členů získá náramek zdarma
22/06/13 -
22/07/13 - Už jsi registrovaným členem oficiálního fanklubu? Vyzkoušej pocit být tím pravým fanouškem s průkazkou Interu. Český fanklub Cechia Nerazzurra letos slaví 10 let od svého založení a díky tomu, že v posledních letech má pravidelně více jak 100 členů patří mezi ty větší fankluby nacházející se mimo Itálii.

>> Starší