Serie A: Inter - Sassuolo 4:2
13/05/23 - Inter znovu vyhrál a díky ztrátám ostatních týmů bojujících o první čtyři místa zajišťující vstupeku do Ligy mistrů, vypadá jeho kvalifikace do dalšího ročníku velmi nadějně. Ve 35.kole porazil Sassuolo doma 4-2 a mrzet ho mohou jen dva inkasované góly z druhého poločasu. Do vedení ho dostal v den svých 30.narozenin krásnou ranou do šibenice Romelu Lukaku. V 55.minutě si hosté dali další gól sami a o tři minuty později po tečované střele skóroval Lautaro. Sassuolo se však nevzdalo a začalo být nebezpečné. Vstřelilo dvě branky a najedou bylo o co hrát. Až v 89.minutě se znovu Romelu Lukaku a zápas končil. Inter je v tabulce třetí.

Sobota 13/05/23 20:45, Serie A, 35.kolo
INTER4:2SASSUOLO