INTER MILÁN - VSTUPENKY (PRODEJ OD 1200 Kč / 50 eur)

Sháníte vstupenky na Inter Milán? Nechte si poradit od věrných fanoušků nerazzurri, kteří pravidelně jezdí do Milána svůj tým podpořit. Při nákupu na různých vstupenkových portálech jsou často nabízeny lístky do horších sektorů a ještě navíc za přemrštěné ceny. Často se stane, že koupíte vstupenku a nakonec se dozvíte, že k ní potřebujete ještě klubovou kartu fanouška (Tessera del Tifoso - Siamo Noi), kterou si musíte za dalších 40 eur zřídit. Bez ní se na stadion nedostanete. Jenže to už nestiháte, když se zápas hraje za pár týdnů.

Nikdo vás neupozorní na to, že si lze samozřejmě pořídit lístek i bez nutnosti vlastnit tuto kartu.

Vydělat na vás budou samozřejmě chtít i cestovní kanceláře, které vám za velké peníze prodají vstupenku, ale pokud si ještě nepřiplatíte, budete sedět v nejvyšším patře za bránou a co odsud uvidíte?

Nikdo vám neřekne, že nejlevnější vstupenky jsou na tribunu Curva Nord, kam se dostanete mezi domácí ultras, kde si fotbal téměř neužijete a spíš budete řešit vlastní bezpečnost. Na to, že byste si sedli na svoje sedadlo, můžete rovnou zapomenout. Můžete dokonce zapomenout i na to, že si vůbec sednete. Budete rádi, když budete stát na obou nohách a občas skrz tifosi stojící před vámi a mávající vlajkami uvidíte aspoň kousek hřiště. Na druhou stranu na tento zážitek, vašnivé Interisty neustále fandící, zpívající chorály, prožívající každou akci svého týmu a celkovou atmosféru, do konce svého života nezapomenete. A rádi. Ale je dobré mít možnost si předem vybrat. My vám ji dáme.

Při brzkém nákupu si musíte dát pozor i na termín zápasu. Přesné časy jsou vždy stanoveny jen na několik budoucích zápasů a tak se vám může stát, že ačkoliv se má hrát v sobotu večer a vy máte dlouho dopředu nakoupené letenky za výbornou cenu na pátek a zpět v neděli odpoledne, italský fotbal neuvidíte. Italská asociace utkání pár týdnů před konáním přeloží kvůli vysílání televize na nedělní večer.

Také vám poradíme, které sedadlo a sektor koupit, pokud máte na výběr. Řekneme vám, že přestože na milánské derby a zápas s Juventusem bývá dlouho dopředu vyprodáno, přesto díky spolupráci s oficiálním fanklubem Cechia Nerazzurra jsme v některých případech schopni lístky sehnat.

Řekneme vám, že na každé vstupence musí být uvedeno vaše jméno a při vstupu na stadion ho pořadatelé oproti vašemu cestovnímu dokladu zkontrolují. Pokud nebude souhlasit, dovnitř vás na váš vysněný zápas nepustí.

Nebojte se nás na cokoliv zeptat, na San Siru osobně fandíme Interu Milán pravidelně již více než 20 let a zkušenosti máme opravdu velké. Pokud máte zájem o vstupenky, napište nám na email redakce@fcintermilano.com. Dokážeme sehnat vstupenky již od 1200 Kč / 50 eur. Jedná se o elektronické vstupenky ve formátu PDF, které si vytisknete doma nebo na mobilu ukážete při vstupu.

Vstupenky dokážeme sehnat na zápasy Serie A a italského poháru Coppa Italia, ale i na evropské poháry - Ligy mistrů, Evropskou ligu či Konferenční ligu. Ve všech případech ale pouze na domácí zápasy hrané v Miláně. V každém případě vám doporučíme nás kontaktovat co nejdříve. Nejlepší vstupenky jsou prodávany nejdříve.

Hlavně vám ale doporučíme, pokud jste opravdovými fanoušky černomodrých, vstoupit do oficiálního Inter Clubu Cechia Nerazzurra, protože pokud byste členy již byly, tyto řádky byste nemuseli číst ;-) Vstupenky máte na lepší zápasy levnější, koupíte je ve speciálním předprodeji a nemusíte se stresovat, zda se na zápas dostanete.

Poslední aktualizace: 17/01/2024

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy